Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fallout 76
Autor Wiadomość
zaran 
Następca tronu

Wysłany: 2020-06-23, 23:28   Fallout 76

Dałem mu szansę :p . Dwa lata temu byłem srogo zawiedziony recenzjami i ocenami w necie. Ale wygląda na to , że z czasem gra się nieźle poprawiła .Bugi połatane , pojawili się NPC-e których podobno wcześniej nie było. I tak gram już sobie kilkadziesiąt godzin (chyba do 50 dochodzę) i nie jestem zawiedziony tym zakupem. Czuję się jakbym grał większego Fallouta 4 (jeden z twórców podobno się wypowiedział ,że teren jest 4x większy od tego z F4) .Interakcje z innymi graczami sobie zupełnie olewam - widzę ich samych , bądź ich obozy na mapie ale nie ciągnie mnie do gry w drużynie (nawet mam wybrany jakiś perk dla grającego solo). Czasami ich spotykam kiedy dołączam do jakiegoś "Wydarzenia" - czyli jakiegoś eventu/questu za którego wykonanie można dostać trochę więcej expa + jakieś nagrody rzeczowe. Jedyne czym się różni F76 od F4 to brak zapisu gry - więc trochę bardziej nerwowo poruszam się moją postacią :) . Podobnie jak w F4 mamy tu sporo craftingu - przenośny camp (który można rozbudować do ładnej posiadłości - w którym możemy sobie wybudować na przykład pracownie płatnerską , rusznikarską itd (choć można a nawet trzeba też korzystać z nich na mapie świata jak tylko za dużo śmieci zbierze nam się w ekwipunku) . Na samym początku gry trochę panikowałem (co powodowało ,że wylogowałem się raz czy dwa ;P) kiedy pojawił się licznik czasu po odpaleniu bomby atomowej przez któregoś z graczy . Ale zdałem sobie sprawę w końcu , że wystarczy nie stać w wielkim czerwonym kółku na mapie ,żeby nic złego nie stało się mojej postaci. Póki co stwierdziłem , że stworzę sobie snajpera - ładuję perki w karabiny , skradanie się a w cechach głownie percepcję i zręczność. W związku z tym wyborem dokonałem jak dotąd jedynego zakupu w sklepie z mikrotransakcjami (tak istnieją ale nie odczuwam ,żeby były konieczne do grania) - skórki z kamuflażem dla zbroi i broni mojej postaci. Walutę do mikrotransakcji ("atomy") można kupić za gotówkę , ale też można uzbierać w grze -jako nagrodę za osiągnięcia .Gra się naprawdę przyjemnie - maniakom Fallouta (jak ja ;p) polecam . Jeśli ktoś się kiedyś skusi - warto ,żeby uważał gdzie się porusza - polecam mapę :
https://www.falloutbuilds...ed-level-range/

Watcher 
Hammer of Thor

Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Wysłany: 2020-06-24, 09:34   
   Baretki: zalozyciel

Ale porównanie z F4 trochę mnie odrzuca :)

Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa

Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground

Drzewiec 
Ascendent

Armia WH40k:
tau templars ultra

Armia WFB:
wys elfy krasnoludy

War of the Ring:
The Fallen Realms

Wysłany: 2020-06-24, 12:29   
   Baretki: tartar zalozyciel

No właśnie. Chciałbym dać szansę tej grze, ale zastawiam się czy jest ona warta mojej uwagi. Ostatni najlepszy Fallout w jaki grałem to New Vegas (tzn. grałem we wszystkie, które wyszły) ale ten najbardziej utkwił mi w pamięci :)

Klub: battleground-castigatores

zaran 
Następca tronu

Wysłany: 2020-07-06, 14:04   

Mam już za sobą więcej godzin w F76 niż w F4 kiedy go kończyłem i ciągle mnóstwo do zrobienia. I choć graficznie F76 to faktycznie to samo to jednak w F4 przytłaczało ciągłe poruszanie się w w terenie miejskim raczej - tu mam i góry i lasy i bagna. Gra nie jest bez wad , ale póki co gra się przyjemnie :)

Watcher 
Hammer of Thor

Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Wysłany: 2020-07-07, 09:23   
   Baretki: zalozyciel

Od 7 lipca F76 jest w game passie, więc niedługo zobaczę, co to jest :)

Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa

Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground

Odpowiedz do tematu