Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Długie ręce Imperium
Autor Wiadomość
Watcher 
Hammer of Thor


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2008-07-12, 15:42   
   Baretki: zalozyciel


Nikt na nich nie zwróci? uwagi. Za?oga "Sermon" okaza?a si? ju? by? przez kogo? op?acona. Dowódca statku, wysoki nawet jak na elfa Toen Vorann burkn?? jedynie, ?e b?d? musieli sami sprz?ta? swoje wymiociny w razie potrzeby. Na pok?adzie by? mag z Poskramiaczy Wiatrów który nie ?yczy? sobie towarzystwa podczas rytua?ów, z kajuty mogli wi?c wychodzi? jedynie za pozwoleniem Voranna.
Gdy odbijali, na Agallon zacz?? pada? deszcz.



KONIEC


Liczymy.

Carnis napisał/a:
Jak ?miesz w ogóle kogokolwiek prosi? o co? takiego ?!? Cho?by nie wiem jak s?uszna by?a w twoim przekonaniu sprawa , której s?u?ysz - to ka?dy kto zechce j? poprze? wyst?puje przeciwko panuj?cemu cesarzowi Imperium .
Jaki lojalizm :) Przy okazji rozs?dna postawa ;)

+0,5 (0,5)

Carnis napisał/a:

Id? za rad? elfa - cho? co? mi mówi , ?e istnieje spora szansa na to , ?e za drzwiami kto? na nas czeka.
True

+0,5 (1)

Carnis napisał/a:
ci ludzie wygl?daj? na imperialnych -cho?by przez wzgl?d na u?ywan? bro? ...
True

+0,5 (1,5)

Elltharion napisał/a:
Mnie to wszystko nie dziwi. Z tego co mówi? Flakkus, Imperator za?lepiony jak??... mani?? Nie pozwoli, ?eby jaka? drobnostka przeszkodzi?a w ucztowaniu narodzin jego potomka.
True
+0,5 (0,5)

Elltharion napisał/a:
-Mo?e Terminatorzy napotkali trudno?ci w postaci miejscowej milicji, albo przypadkowych zawalidróg.
True

+0,5 (1)

Tylko Carnis tym razem zabija?, wi?c on b?dzie numerem jeden.

Carnis (2,5)
Elltharion (1)

Punkty do rozdysponowania:

Carnis: 1 PP, 6 PU, 5 punktów do statystyk
Elltharion: 5 PU, 4 punkty do statystyk.


Deklarujcie, komentujcie :) Mo?na co? kupi? (Sermon to statek kupiecki).
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
zaran 
Następca tronu



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 925
Wysłany: 2008-07-13, 01:01   

Punkty umiej?tno?ci oszcz?dzam. Punkty statystyk rozdzielam : 3 do ?ycia , 2 WW. Jak zwykle dopisz mi bonus z si?acza i stwierd? ,?e ?aden nowy geniusz nie doszed? :) . Zdaje si? mam naruszon? kolczug? :/ . Jaki by?by koszt naprawy ? I czy mo?na tego dokona? na statku (w?tpi? ...ale mo?e). Je?li nie wi?cej ni? 5 aureasów to naprawiam.
A co do komentowania - to fajna przygoda - tylko mam powoli dosy? , ?e nas ci?gle wrabiaj? w co?. Cho?bym nie wiem jak ostro?nie gra? - zawsze za?atwisz nam kogo? kto b?dzie nas ?ciga? :) . I kurcz? tym razem mamy naprawd? przer?bane - tyle podró?owania ?eby dotrze? do Imperium , a kiedy jeste?my o krok od niego...okazuje si? ,?e lepiej by by?o zwiewa? jak najdalej bo to Imperium (w postaci psów go?czych Imperatora) chce nas widzie? martwych. Na statku (zak??dam ,?e podró? troch? potrwa) staram si? zmieni? co nieco swój wygl?d - je?li mam d?u?sze w?osy - obcinam je krótko, je?li krótkie - wprost przeciwnie. Ju? na l?dzie (o ile to mo?liwe bo nie wiem jak rozwini?ta jest "technika fryzjerska" ;p ) farbuje w?osy na blond u jakiego? dyskretnego fryzjera. Zak?adam ,?e b?dziemy poszukiwani wi?c trzeba troch? ostro?no?ci.
 
 
Watcher 
Hammer of Thor


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2008-07-18, 16:06   
   Baretki: zalozyciel


Zapa?! :)
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
Zapał 
Arcydemon



Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 5114
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: 2008-07-18, 18:33   
   Baretki: zalozyciel


Spokojnie :) 4 do celno?ci i 4 do mocy. Nic nie kupuje bo nie mam za co. Wymy?li?em jaki? nowy czar? ;)
_________________




'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers'
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2008-07-18, 23:57   
   Baretki: zalozyciel


Czar ani geniusz nie pojawi?y si?. Statsy zaktualizowane. Kolczug? naprawi?em (2,5 aureusa).
Nowa przygoda zapewne pojutrze.
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo