Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pikusMaiden's corner
Autor Wiadomość
pikusMAIDEN 
Wielki Król



Armia WH40k:
Bloodaxes Nekroni

Armia WFB:
Ogry

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 1209
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-02-09, 23:14   pikusMaiden's corner

No i wreszcie sta?o sie- po trudach i mozo?ach w ko?cu s? pierwsze moej figurki w galerii. Znaczy moje to one s? nie do kocna, bo kupi?em je na allegro i by?y juz wiekszosci pomalowane, wiec nie poddaje ich ocenie tylko pokazuje. "Moje" w tych figurkach s? podstawki, oraz wyko?czenie paladyna- cieniowanie, kaftanik oraz tarcza (tarcza jest od kawalerii imperialnej, bo oryginaln? gdzies zasia?em i uda?o mi sie t? wy?uli? od Ferona), tak?e niewiele, ale dobre to na pocz?tek bo sie przynajmniej oswoi?em troszke z technikami malarskimi. Generalnie figurki pokazuje po to, byscie pomogli mi w ich identyfikowaniu :P , do teraz do konca nie wiem co to tak naprwad? jest. Rycerz, to na 90% paladyn wiec jego jestem bardziej pewny, ale za to czarodziejka nie przypomina Damsel, któr? sugerowali co niektórzy a ju? tm bardziej Morgiany, tak?e nie za bardzo wiem co w ogóle mam w posiadaniu (mo?liwe ze to jaks stara edyca albo co :P ). Ostrzegam od razu, ?e jako? zdj?c jest bardzo kiepska, bo po ponad 2 godzinach prób nie uda?o mi si? przy tym ?wietle jakim dysponowa?em i przy parametrach mojego aparatu z?apa? odpowiedniej ostro?ci, cho? robi?e mco mog?em. No có? mam nadziej?, ?? co? na tych zdjecach doj?ycie.










Niestety nie mog?em z?apa? jakichkolwiek szczegó?ów, gdy? aparat mój ju? nawet przy tak niewielkim (jak na figurki) zbli??niu dawa? niesotre zdj?cia.

Przez t? pora?k? fotograficzn? nie móg?by mspokojnie zasn??, wiec wzi??em si? wgra??, powygina?em troch? lamp? i ustawi?em flasha i o dziwo sie uda?o, chyba torche lepiej. Co do tego goblin greena to niestety podstawki by?y juz mazgni?te tym kolorem, no i tylko mazgni?te i jako, ?e do soboty ni b?d? dysponowa? ?adnym odcieniem zieleni to zostawi?em tak jak jest.
_________________
Ostatnio zmieniony przez pikusMAIDEN 2006-02-10, 00:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-02-09, 23:43   
   Baretki: zalozyciel


Ci??ko co? stwierdzi? na podstawie tych zdj??. Co mi si? rzuci?o w oczy - malowanie w?osów kobiety zbyt jednolite. I jednak uwa?am, ?e to pewnie damsel, mo?e ze starszych edycji...
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
Zapał 
Arcydemon



Armia WH40k:
Blood Angels

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 5114
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: 2006-02-09, 23:48   
   Baretki: zalozyciel


Tez mi sie cos tak wydaje ze ta Damsel jest z 5 edycji. Ale wieksze watpliwosci mam co do paladyna, kurde mnie sie wydaje ze paladyni sa na koniu ino, ale byc moze sie myle; na stronie gw jest paladyn tylko na koniu. Ale wszystko moze byc mozliwe(nawet Paladyn na pieszo w regimencie chlopow) :P
_________________




'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers'
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-02-09, 23:50   

W katalogach z 3 ostatnich lat modele te nie wyst?puj?, wi?c musz? by? staaare. Znawc? tej materii jest Watcher - w nim ca?a nadzieja. Nie chc? nic zapesza?, ale mo?e to konwersja. A Tobie polecam www.coolminiornot.com, mo?e znajdziesz tam co? na ten temat.
Zdj?cia faktycznie kiepskie*. Niewiele, wr?cz nic, mo?na powiedzie?. Zmie? aparat, postaw modele pod lampk?, rób zdj?cia przy ?wietle dziennym, u?ywaj trybu makro. Zdecydowanie razi mnie kolor kraw?dzi podstawek. Ten okropny Goblin Green to przecie? relikt przesz?o?ci!

Jako, ?e to nie ankieta tylko ch?? pokazania prac i kolekcji swojej, przemianowuj? na: pikusMaiden's corner. Mo?e by?? hehe, musi!
I jedna ma?a pro?ba - mniej literówek m?odzie?cze!


* - nie wiem jak z przestrzeni? dyskow?, ale pewnie powinni?my j? szanowa? wi?c zalecam ograniczanie si? w ilo?ci kadrów przy tak s?abej jako?ci zdj??.
Ostatnio zmieniony przez Gazza 2006-02-10, 00:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-02-09, 23:59   
   Baretki: zalozyciel




Jak najbardziej Damsel of the Lady. Chyba z poprzedniej edycji.
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
pikusMAIDEN 
Wielki Król



Armia WH40k:
Bloodaxes Nekroni

Armia WFB:
Ogry

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 1209
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-02-10, 00:11   

Dzieki wielkie dla Watchera, ?e mnie ol?ni? wreszcie :D . Piku?maiden's corner jak najbardziej mo?e by?, a nad literówkami sumiennie popracuj? :P
_________________
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-02-10, 23:25   
   Baretki: zalozyciel


Ten drugi to nie jest ?aden paladyn, tylko zwyk?y/niezwyk?y Knight of the Realm pieszy:

http://uk.games-workshop....&orignav=301116
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-02-11, 23:17   

To jest akurat HERO - wi?c => niezwyk?y! :D
 
  Klub: battleground
 
pikusMAIDEN 
Wielki Król



Armia WH40k:
Bloodaxes Nekroni

Armia WFB:
Ogry

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 1209
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-02-26, 17:11   

Dru?ynka w komplecie! :D







Szczyt kunsztu malarskiego to to nie jest, ale ma swój urok :P
_________________
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-02-26, 18:06   

Razem robi? piorunuj?ce wra?enie! Fajni! W?a?nie w tym momencie warto rozró?ni? malowanie dla gry od malowania dla malowania. Bravo!
 
  Klub: battleground
 
Rothar 
Żebrak


Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 18
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-03-28, 16:27   

Rzeczywi?cie razem wygl?daj? naprawd? ?wietnie :eek:
 
 
pikusMAIDEN 
Wielki Król



Armia WH40k:
Bloodaxes Nekroni

Armia WFB:
Ogry

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 1209
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-03-30, 22:09   

To ja równie? si? wzi??em za tereny. Dzisiaj uda?o mi sie sklecie? dwa fragmenty muru obronnego, na mod?? chaosow? raczej. Nie poddaje ocienie, mury wymagaj? jeszcze poprawek, ale pokazuj? zebyscie stwiedzili co s?dzicie i czy koncepcja mo?e by?


Pierwszy, krótki fragment z figurk? Nightbringera dla porównania.


Zdjecie niewyra?ne ale ma pokaza? zabrudzenia przy podstawie.


To ju? ten poka?niejszy kawa?ek.




Na koniec to- czy? nie dumnie wygl?da ten Necron Lord :P
_________________
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-03-31, 20:22   

Faktycznie chaosowe te mury. Pomys? i wykonanie spoko. Przydadz? si? na pole walki, bez problemu. Dla poprawy efektu - warto posypa? od do?u cz??ciowo jakim? delikatnym piaskiem (na wikol ofkoz!), aby pó?niej zdrajbraszowa? fajnie.
 
  Klub: battleground
 
pikusMAIDEN 
Wielki Król



Armia WH40k:
Bloodaxes Nekroni

Armia WFB:
Ogry

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 1209
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-06-23, 22:34   

Oto Faleytd Onesi. Zdjecia imho standardowo odejmuj? im troch? efektu, ale lepiej ich zrobic nie potrafi?, w ostatczeno?ci wypowiecie si? po obje?eniu ich na ?ywo :) :











Enjoy (or not :P )!
_________________
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-06-24, 06:21   
   Baretki: zalozyciel


Wydaje mi si?, ?e wygl?daj? du?o lepie ni? poprzednio
 
  Klub: battleground
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo