Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BATTLE REPORT 23 X 2021
Autor Wiadomość
Watcher 
Hammer of Thor

Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Wysłany: 2021-10-23, 19:39   BATTLE REPORT 23 X 2021
   Baretki: zalozyciel

Dziś zagraliśmy drugie starcie w ramach Ligi WH40k. Tym razem moje Czarne Szeregi stawiły czoła armii Jacek I, to znaczy Eldarzy Ultwhe postanowili powstrzymać Wielkiego Pożeracza spod znaku Lewiatana.

Nie dokonałem żadnych zmian, więc Czarne Szeregi to nadal Farseer z Ghosthelm of Alishazier, Fate Readerem, Egzekutorem i Mind Warem; 5. Dire Avengerów (w tym Egzarcha z Power Glaive i Shimmershield); 5. Wraithguardów z D-Scythe; 3 Dark Reaperów (w tym Egzarcha).

Z kolei tyrki to Tyranid Prime który robił za warlorda; Neurothrope; chyba 10 thermagauntów; podobna liczba genestealerów; 3. Warriorów; 3 ślepaków, czyli... w sumie nie wiem, jak oni się nazywają, ta artyleria która strzela do niewidocznych wrogów.

cdn

Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa

Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground

Watcher 
Hammer of Thor

Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Wysłany: 2021-10-23, 20:07   
   Baretki: zalozyciel

Wylosowaliśmy misję Incisive Attack, czyli atakowaliśmy się nawzajem wzdłuż dłuższego boku stołu. Jacek ZNOWU wygrał inicjatywę..... :(

Powyżej rozmieszczenie początkowe.

I runda

Jacoleko rozpoczął agresywnie, ruszając ku mnie wszystkim poza ślepakami. Na szczęście nie miał szans dotrzeć na odległość szarży, a ostrzał ślepaków zabił jedynie jednego Avengera. Jackowi BARDZO nie szły rzuty.

Moja odpowiedź była mocna: Wraithguardzi ominęli te monolity z lewej strony i wypalili do zbliżających się genokradów ze swoich kos. NIKT NIE PRZEŻYŁ. Thermagaunty zostały zdziesiątkowane ogniem Avengerów (podbiegli do tego samego monolity z jego prawej strony) i czarami Farseera (przeżyło dwóch).

Upiorna Gwardia wychodzi ku swym ofiarom.

Lewa flanka wysprzątana

II runda

Zła passa tyrków nie skończyła się. Skoncentrowany ogień Warriorów i ślepaków zrobił... jedną ranę na Wraithguardach. Ktoś tam jeszcze zabił jednego Avengera.

Moja odpowiedź posprzątała resztki po thermagauntach i poważnie poturbowała Neurothropa. Osiągnąłem to podciągając niemal na środek stołu Wraithguardów, Avengerów i Farseera, jedynie Reaperzy zostali z tyłu (to oni bodajże zabili termy). W tym momencie Jacek przestał wierzyć w sukces.

III runda

Jacek postanowił odejść w chwale Banzai. Jego Neurothrop zaszarżował na Farseera, ale jak to mózgowiec - nie zrobił nic, sam padając pod ciosami eldarskiego miecza.

W mojej turze Wraithguardzi podeszli jeszcze bliżej pozycji tyranidzkich i wycięli w pień trójkę Warriorów , Avengerzy skosili jednego ślepaka.

IV - V runda

Dożynanie watachy, która w sumie poległa w całości...

Wraithguardzi jak im idą kostki to walec.

Dwaj Avengerzy, którzy przeżyli szarżę Prima i przezornie się wycofali...

Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa

Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground

Odpowiedz do tematu