|
Gierka..zachowaj trze?wy umys? :) |
| Autor |
Wiadomość |
mychafront
Książę


Dołączył: 12 Sie 2005 Posty: 453 Skąd: Detroit Rock City
|
|
|
|
 |
RNR
Książę


Dołączył: 22 Lis 2005 Posty: 439 Skąd: Chodzie?
|
Wysłany: 2006-01-18, 21:13
|
|
|
| Orientuje si? kto? co to za muza w tle tej gry?? |
_________________ – Moja jest tylko racja i to ?wi?ta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza ni? twojsza. ?e w?a?nie moja racja jest racja najmojsza! |
|
|
|
 |
mychafront
Książę


Dołączył: 12 Sie 2005 Posty: 453 Skąd: Detroit Rock City
|
|
|
|
 |
Zapał
Arcydemon


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 5114 Skąd: się tu wziąłem?
|
Wysłany: 2006-01-19, 09:49
Baretki:  |
|
|
| 51m Troche dziwna gra... na raz mo?e dobra, ale na dwa- nudna |
_________________
'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers' |
|
|
|
 |
mychafront
Książę


Dołączył: 12 Sie 2005 Posty: 453 Skąd: Detroit Rock City
|
Wysłany: 2006-01-19, 11:17
|
|
|
mój rekord to 92 hehe...ale fakt gierka na raz... |
_________________ www.theroadside.fora.pl |
|
|
|
 |
|
|