|
Spowied? On-Line |
| Autor |
Wiadomość |
Bart?omiej...
Rzemieślnik


Dołączył: 18 Sty 2006 Posty: 42 Skąd: Chodzie?
|
Wysłany: 2006-01-18, 17:34 Spowied? On-Line
|
|
|
A to dla tych którzy jeszcze u spowiedzi nie byli xD
Ja podobno w Boga nie wierze<lol666> |
_________________ How Do I Feel What Do I say Fuck you It all goes Away...-Serj Tankian |
|
|
|
 |
Zapał
Arcydemon


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 5114 Skąd: się tu wziąłem?
|
|
|
|
 |
Bart?omiej...
Rzemieślnik


Dołączył: 18 Sty 2006 Posty: 42 Skąd: Chodzie?
|
Wysłany: 2006-01-18, 17:49
|
|
|
Eh Nastepnym razem uzyje funkcji "szukaj"...przepraszam i prosze o zamkni?cie tematu.. |
_________________ How Do I Feel What Do I say Fuck you It all goes Away...-Serj Tankian |
|
|
|
 |
|
|