Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tartar - dyskusja ogólna
Autor Wiadomość
jacoleko 
Wielki Ascendent

Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Wysłany: 2009-10-18, 12:30   
   Baretki: zalozyciel

Oj a te 12 cali od ?rodka u?atwi?yby bardzo podjazd pod pozycje i by?a by maszakra :D

No, ale to ju? sami jeste?my sobie winni nie za? zasady, ?e stosujemy si? do zasad z 4 edycji. Chocia? by?o powiedziane, ?e w kampanii obowi?zuj? ju? zasady z 5 edycji, wi?c, w czym problem mo?e jedyny w tym, ?e nadal tkwimy w 4 edycji nie znaj?c jeszcze 5-tej, ale to nasza wina i naszego „niedouczenia” si? nowych zasad.
Zreszt? jak ju? wcze?niej Watcher pisa?em na PW, ?e jeste?my tylko lud?mi i jeste?my omylni.

Klub: battleground

Drzewiec 
Ascendent

Armia WH40k:
tau templars ultra

Armia WFB:
wys elfy krasnoludy

War of the Ring:
The Fallen Realms

Wysłany: 2009-10-18, 12:36   
   Baretki: tartar zalozyciel

hehe no có? Jacko ja chcia?em 12 cali od kraw?dzi, ale ty mnie poprawi?e?, ?e jest 6 cali ... ale nie wa?ne ... co do pomy?ek ... no có? nie we wszystkim masz racj? Jack, ale nie wa?ne ....

Klub: battleground-castigatores

jacoleko 
Wielki Ascendent

Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Wysłany: 2009-10-18, 12:38   

Zreszt? dodam jeszcze jedn? rzecz. Jak wiecie zawsze by?em zwolennikiem posiadania ksi??ek/Zasad do gry i to te? tutaj wychodzi na wierzch. Gdyby wi?cej z nas posiada?o takowe by?o by po prostu mniej b??dów z naszej strony. Fakt faktem, ?e ja sam na obecna chwil? jestem prawie wcale obeznany z nowymi zasadami, mimo ?e posiadam Zasady tak w wersji pl. jak i ang. no, ale to ju? inna bajka sami wiecie, o co chodzi.

Pewnie, ?e nie we wszystkim i zdaj? sobie z tego spraw? :P

Zapał 
Arcydemon

Armia WH40k:
Blood Angels

Wysłany: 2009-10-31, 16:21   

Po przegranej bitwie z Tau wycofuj? si? z Tartaru i gratuluj? zwyci?stwa Drzewcowi.

btw: W tej grze chodzi nie tylko o zabaw? ale tak?e o zwyci?stwo. Rozumiem, mo?na przegrywa? raz na jaki? czas, mo?na cz?sto, mo?na minimalnie ale nie przegrywa? ci?gle i bez przerwy by? wyrzynanym do zera :x:

'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers'

Drzewiec 
Ascendent

Armia WH40k:
tau templars ultra

Armia WFB:
wys elfy krasnoludy

War of the Ring:
The Fallen Realms

Wysłany: 2009-10-31, 17:09   
   Baretki: tartar zalozyciel

No jest mi troch? przykro, ?e wszyscy po kolei si? wycofuj?. Ja rozumiem respekt i strach przed Imperium Tau, ale my?la?em, ?e DE postawi? opór. No có? jednak w kleszcze mnie nie we?miecie to te? musz? skupi? ca?? sw? uwag? na Imperial Guards :-D

Klub: battleground-castigatores

Zapał 
Arcydemon

Armia WH40k:
Blood Angels

Wysłany: 2009-10-31, 17:33   

W sumie tak sobie pomy?la?em, ?e mo?e mia?bym szans?, ale musia?bym dokupi? 3 transportery i 3 blistery ch?opaków z mrocznymi lancami(tylko mail order). Wtedy na 700 punktów wystawiam pi?? pojazdów z ch?opakami w ?rodku to jest jakie? 15 lanc. Wtedy strzelam do ci??kich pukawek Tau i modl? si? ?eby co? zniszczy?, a potem ?eby jego zwyk?e troopsy mnie nie postr?ca?y. Bo oczywi?cie te? mog? to zrobic ech... Tylko ?e taka rozpa to troche nudna jest.

'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers'

jacoleko 
Wielki Ascendent

Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Wysłany: 2009-10-31, 21:43   

Co jest posta wci?gn??o, wi?c napisze jeszcze raz.
Po bitwie moimi Orkami doszed?em do tego samego wniosku. Na piechot? z Tau nic nie zdzia?asz musisz mie? po prostu jednostki, które w miar? szybko dopadn? do Tau i zwi??? ich w CC nie daj?c mo?liwo?ci strzelania, co tur?.
Tak, wi?c ?aduj? swoich Ch?opaków do Ci??arów i hej do przodu ile fabryka da?a. Zreszt? Micha? si? przekona?, co mo?e zrobi? oddzia? Orków z Hamcem, gdy do niego dopadnie, (cho? w sumie z ka?dym pojazdem mo?na to zrobi?).
Na to, ?e wymiana ognia co? da i b?dzie korzystna dla nas raczej nie ma, co liczy? no chyba, ?e posiada si? podobne zabawki, co Tau a je?eli nie to droga jest tylko jedna. Dopa?? jak najszybciej i zje?? zacicha? wdepta? w ziemi?. W CC Tau s? raczej mi?kcy jak plastelina.

W sumie kampani? mo?na uzna? za zako?czon?. Szkoda, ?e nie mog?em w niej uczestniczy? dalej.

Ale my?l?, ?e du?o nas nauczy?a ta kampania i nowa, która pewnie powstanie w przysz?o?ci b?dzie lepsza.

duscann 
Następca tronu

Armia WH40k:
Iron Warriors

Armia WFB:
Vampire Counts

Wysłany: 2009-10-31, 22:34   

Mo?e w nowej tez wezm? udzia? z moimi przysz?ymi CSM.
Có? Drzewiec gratulacje masz mocn? armi? i du?e umiej?tno?ci skoro tak pokara?e? przeciwników;)

KacperTheCowboy 
Diuk

Armia WH40k:
imperial guard

Armia WFB:
Imperium

Wysłany: 2009-11-01, 08:36   

Gratulacje dla Drzewca. Chwa?a zwyci?zcy! niestety nie uda?o mi si? stoczy? ani jednej bitwy w kampanii, ale je?li powstanie nowa to oczywi?cie gwardia powstrzyma wszystkich wrogów imperium :P .

Watcher 
Hammer of Thor

Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Wysłany: 2009-11-01, 21:12   

Kacper, ale je?li chcesz walczy? dalej, to przecie? kampania tartarejska trwa! :) Jeste? ostatni? nadziej? bia?ych na pokonanie niebieskich :) Nawiasem mówi?c, je?li kto? mo?e tu podj?? wymian? ogniow? z Tau, to w?a?nie Gwardia :)

Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa

Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.

jacoleko 
Wielki Ascendent

Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Wysłany: 2009-11-01, 22:02   

Tak, ale czy ma na stanie odpowiednie zabawki.
Nawet Marynaty z odpowiednim sprz?tem mog?yby si? pokusi? na wymian? ognia, ale jak to w ?yciu bywa genera?owie tych armii takowych zabawek na stanie nie posiadaj?.
Nawet Twoi Eldarzy mogliby si? pokusi? o takowe cos gdyby? mia? odpowiednie oddzia?y.
Kampania jest ju? raczej przes?dzona i dalsze walki to podtrzymywanie trupa przy ?yciu na si??. ;)

KacperTheCowboy 
Diuk

Armia WH40k:
imperial guard

Armia WFB:
Imperium

Wysłany: 2009-11-02, 23:08   

Ja równie? uwa?am, ?e kontynuowanie tej kampanii nie ma sensu. Od bardzo dawna ledwie dycha, a teraz odk?ada?bym co nieuniknione, a tak za?o?e si? ?e jako? z niebieskimi si? dogadam :p .na razie nie mam tylu czo?gasów, ?eby cokolwiek zdzia?a?, ale mozliwosci z nowym kodeksem s? obiecuj?ce, je?li chodzi o ci?zkie wsparcie. Mam nadziej? ?e dojdzie do powstania nowej kampanii, a wtedy przygniecie was but Imperatora :-D .

Odpowiedz do tematu