|
Hej soko?y zaciskajcie...zeby? |
| Autor |
Wiadomość |
szeregowiec ryan
Diamentowy Sfinks


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 2605 Skąd: Chodzie?
|
|
|
|
 |
EdgeCrusher
Książę


Dołączył: 14 Sty 2006 Posty: 426 Skąd: Chodzie? / Pozna?
|
Wysłany: 2007-09-19, 07:57
|
|
|
Ma talent ch?opak oraz u?miech ala Kaczy?ski |
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|