Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drzewiec presents NIEOFICJALNE WARSZATATY BITEWNE Vol.3(?)
Autor Wiadomość
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-06-03, 21:41   Drzewiec presents NIEOFICJALNE WARSZATATY BITEWNE Vol.3(?)

Impreza tradycyjnie przygotowana doskonale i poprowadzona z rozmachem przez lorda Drzewca. Te imprezy przechodz? do legendy!
- organizacja, oprawa i zaopatrzenie doskona?e :bum: ;
- kolekcje organizatora s? imponuj?ce :shock: ;
- wyrozumia?o?? s?siadów równie? - przepraszam i pozdrawiam;
- doceni?em modelarstwo kolegów: dobry ten zasiek, Zapa? 8-) ; Czosnek- :shock: :hold:
- Jacol zabi?e? mnie nie przynosz?c kompletnie niczego :???: , ale fajnie, ?e by?e? wogóle :D ;
- Zapa? w kluczowych momentach by? zawsze zbawienny :-) ; szkoda, ?e nie móg? zagra? :???: ;
- Watcher! - :???: ;
- nie zagra?em w RE4 :( ;
- fajnie si? gra?o: mina Drzewca po brawurowym ataku mojego Kronikarza by?a niezapomniana :D ;
- wynik naszej bitwy w Tartarze NIESPRAWIEDLIWY;
- Ninja Gaiden robi wra?enie :shock: ;
- oczekiwane porównanie "na ?ywo" finalistów konkursu na Bilbo Baginsa nie odby?o si? - jeden z uczestników przeprowadza operacj? plastyczn? swego modelu :-P ;
- Piku? i Czosnek stworzyli podwaliny pod kolejn? opowiastk? o porannych czynno?ciach fizjonomicznych moich Braci Marines i ich koneksjach z patrolami Tau :lol: ;
- special guest: Flash! :D ;
- fun, fun, fun :-D

To tak na "gor?co" tylko! Szkoda, ?e nie mieli?my aparatu. Zapraszam i zach?cam do opinii w?asnych.
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-06-03, 22:38   
   Baretki: zalozyciel


Ta przyniós?bym pampry, ale i tak by? ze mn? nie zd??y? zagra? :-P :fight: . Przy takim tempie prowadzenia rozgrywek, jakie by?o tego wieczora to i tak o dziwo, ?e uda?o wam si? je sko?czy? :lol: :lol: :lol: :-P :-P .
Poza tym by?o ?wietnie.
 
  Klub: battleground
 
Drzewiec 
Ascendent



Armia WH40k:
tau templars ultra

Armia WFB:
wys elfy krasnoludy

War of the Ring:
The Fallen Realms

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7213
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-06-04, 05:39   
   Baretki: tartar zalozyciel


My?l?, ?e impreza by?a bardzo udana :-D . Najd?u?sza tartarowa potyczka w jakiej bra?em udzia? :-D . S?siedzi do dzisiaj mi wypominaj?, ale luzik :P . Szkoda, ?e nie zagrali?my jednej wielkiej bitwy.
_________________
There is only War!

 
  Klub: battleground-castigatores
 
Zapał 
Arcydemon



Armia WH40k:
Blood Angels

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 5114
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: 2006-06-04, 14:00   
   Baretki: zalozyciel


Taa.. ogólnie to by?o bardzo luzacko i wporz?dku! Mimo tego, ?e nie zagra?em by?o wporzo. Jak to Gazza powiedzia? przy ko?cu: "Nawet z obserwowania cudzych potyczek mo?na si? wiele nauczy?." A s?siadom gratulujemy ?ywca. :lol:
_________________




'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers'
 
  Klub: battleground
 
pikusMAIDEN 
Wielki Król



Armia WH40k:
Bloodaxes Nekroni

Armia WFB:
Ogry

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 1209
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-06-04, 14:57   

Kapitalnie! Tempo prowadzenia rozgrywek, mala?o wprost proporcjonalnie do up?ywajacego czasu (i piwa :) ), ale i tak lepszego wieczoru ju?dawno nie przye?y?em. Roegralismy ?wietn? bitwe z Czosnkiem- mo?na powiedziec taki ma?y, pseudo Cityfight (lada moment zaczynam pisac raport :) ). Tartar tez niezywkle zaci?ty (czemu? Ty Gazza nie przed?u?a? rozgrywki o jedn? tur? to ja nie wiem :P ). Poza tym Czosnek rozpuka? mnie w Rockiego a Zapa? w Tekkena :P .
Dzieki wielkie szczególnie dla Drzewca, jaki i pozosta?ych przyby?ych (no i ?elaznych s?siadów :P ).
_________________
 
  Klub: battleground
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo