Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Challenge malarski

Wybierz autora
Gazza
72%
 72%  [ 8 ]
Jacoleko
0%
 0%  [ 0 ]
Watcher
27%
 27%  [ 3 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-11-30, 14:50   Challenge malarski

W?a?ciwie co tu du?o pisa?.... jak w temacie tyle, ?e jako przedmiot wyzwania proponuj? model z ostatniego numeru Gier Strategicznych - kapitalnego Legolasa. Wybór podyktowany jest g?ównie dost?pno?ci? modelu, jego prezencj? i w sumie daj?cym do?? spore pole do popisu mo?liwo?ciom.
Proponuj? przedzia? czasowy od dzi? do (maxymalnie) ?wi?t.
Oczywi?cie zabawa ma mie? charakter czysto fun'owy i nie wnosz? tu o jakiekolwiek wpisowe, nagrody itp. Po prostu: malujemy, pokazujemy i wybieramy.
Licz? na ciep?e przyj?cie pomys?u i ufam, ?e nie odpiszecie postami w stylu: mam zapieprz w pracy, szkole, uczelni; nie, nie ten model; aktualnie maluj? co? innego; bla bla bla.
No jak tam? Podejmie kto? wyzwanie?
 
  Klub: battleground
 
pikusMAIDEN 
Wielki Król



Armia WH40k:
Bloodaxes Nekroni

Armia WFB:
Ogry

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 1209
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-11-30, 17:58   

Ja si? ch?tnie pisz?, jak mowisz dla czystego "funu" :) , przynajmniej bedzie co malowa? bo w?a?nie skonczy?y mi sie ostatnie orki :p . Tylko zasadnicze pytanie- czy jest jeszcz dostepna ostatnia gazetka w kioskach i jaka jest jej cena (bo w Lotrze nie siedz?) ? :)
_________________
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-11-30, 18:17   
   Baretki: zalozyciel


cena gazetki 26,90
a co do modelu to naprawd? jest ?adny
co do konkursu to jeszcze (zgadza si? to mia?o by?) nie wiem?
ja w ka?dym razie pomaluj?
Ostatnio zmieniony przez jacoleko 2006-11-30, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-11-30, 19:19   

jacoleko napisał/a:
co do konkursu to ju? nie wiem?

"ju?" czy "jeszcze" nie wiem?


jacoleko napisał/a:
ja w ka?dym razie pomaluj?

czyli startujesz czy wymi?kasz?

Wiecie, to ma by? taka mini próba malarska. Podobnie do pewnego czasu wygl?da?a sprawa z Bilbo, ale tu? przed konfrontacj? Jacenty w sprytny sposób wycofa? swój model niszcz?c dotychczasowe efekty. Zreszt? niewa?ne. Wró?my do tematu.
Legolas. Ten, nie inny. Tu i teraz. Staje kto? jeszcze (zak?adam ?e Piku? dorwie "gazetk?" i godnie stanie do rywalizacji. Je?li b?d? ch?tni i temat pod?apiemy (na co licz?, bo ostatnio ten klub to jaki? taki z nazwy tylko jest) to tu? po zako?czeniu challengu z Legolasem zabierzemy si? za kolejny model. Tym razem wybierze kto? inny.
No wi?c p?dzle w d?o?!
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-11-30, 19:58   
   Baretki: zalozyciel


OK Gazza, ale: ja mam naprawd? zapieprz w pracy. Pomys? jest super, wi?c baaardzo chcia?bym stan?? do walki (bo kto? musi okupowa? to ostatnie miejsce ;) ), tyle ?e wyd?u?my czas do sylwestra, ok? Mam nadziej?, ?e najstraszniejsze rzeczy do ?wi?t b?d? ju? za mn?. Gazetki co prawda jeszcze nie mam, ale w kiosku odk?adaj? :) A "kontynuacje" konkursu bardzo mi si? podobaj? :) Szkoda, ?e zapewne tylko czterech uczestników b?dzie.


Mam taki pomys?: wydrukujmy sobie "legitymacje Battlegroundu" :) Stawk? pierwszego konkursu b?dzie legitymacja numer 001 :) Co wy na to?
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-11-30, 20:12   
   Baretki: zalozyciel


Tez jestem za wyd?u?eniem terminu.1 Stycznia bardzo mi odpowiada.
Fajny pomys? z tymi legitymacjami, hehehe.
A i jeszcze jedno. Figurek nie b?dziemy ocenia? na podstawie zdj??. Konfrontacja i oceny wystawi niezale?na, ?e tak powiem „komisja”, która nie b?dzie wiedzia?a, który model, do kogo nale?y, aby unikn?? niedomówie?. Jurorów jako? si? znajdzie i wyznaczy lub te? sam ?lepy los ich wyznaczy.
Co Wy na to?
 
  Klub: battleground
 
silek 
Książę Elektor



Armia WFB:
Lizardmen

Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 611
Skąd: Chodzie?/Pozna?
Wysłany: 2006-11-30, 20:15   

ja mog? by? jurorem, chocia? sama te? ch?tnie bym w takim konkursie wystartowala. ale z moim malowaniem to jeszcze cienko, mo?e kiedy?, jak mnie Kuroki podszkoli albo co...w ka?dym razie zmys?u estetycznego mam a? nadto, wi?c we?cie mnie pod uwag?, prosz? ^_^
_________________
 
  Klub: battleground
 
Zapał 
Arcydemon



Armia WH40k:
Blood Angels

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 5114
Skąd: się tu wziąłem?
Wysłany: 2006-11-30, 20:19   
   Baretki: zalozyciel


Je?li tylko dorwe gazetke to te? ch?tnie wystartuj? :) A co tam, jak si? bawi?, to si? bawi?! :smile:
_________________




'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers'
 
  Klub: battleground
 
pikusMAIDEN 
Wielki Król



Armia WH40k:
Bloodaxes Nekroni

Armia WFB:
Ogry

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 1209
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-11-30, 22:10   

Btw. do kiedy gazetka bedzie dostepna w kioskach? :)
_________________
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-11-30, 22:16   
   Baretki: zalozyciel


pewnie jeszcze tydzie? bo wychodzi co dwa tygodnie
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-12-01, 14:45   
   Baretki: zalozyciel


Gdyby kto? by? zainteresowany to gazetka z Legolasem jest jeszcze w kiosku ko?o dworca PKS – PKP. Dzisiaj odbiera?em swój numer i widzia?em na wystawie jeszcze jeden. Wi?c ch?tni mog? si? tam uda?. Cena 26,90 z? PL :)

Wiedzia?em dos?ownie to czu?em. Moja figurka Legolasa jest tandetna :evil1: . Dos?ownie ma przeci?t? twarz na pó?. Kurcze jak oni mog? pakowa? takie buble? :x: Na pewno nowego nie kupi?, bo nie u?miecha mi si? wydawa? kolejnych 26,90 z?. Postaram si? go jako? sklei? i zaszpachlowa?, ale niestety twarz pewnie i tak b?dzie zdeformowana. :???: :cry:
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-12-01, 18:24   

Mój jest bezb??dny. Jednak kiedy? trafi? mi si? wybrakowany model, z którym bezzw?ocznie uda?em si? do kiosku (w którym mam zaklepanego) i w?a?ciciel bez ?achy wymieni? mi na kompletny egzemplarz. Dziwi? si? troch?, ?e nie sprawdzasz modelu na miejscu.

A wracaj?c do tematu - rozumiem, ?e startujesz w rywalizacji? Przecie? oceniamy malowanie nie rze?biarstwo, wi?c ewentualne mankamenty modelu ( o ile nie zaradzisz greenstuffem) b?d? uwzgl?dnione. BTW: Balobon nie zamierza wystartowa?? :grin:

Watcher napisał/a:
Szkoda, ?e zapewne tylko czterech uczestników b?dzie.

Chyba nie jest tak ?le. Klub nagle o?y? tym tematem. :lol: Nie wiem co z koleg? Czosnkiem - jako? rzadko tu zagl?da. Czy wystartuje, czy wogóle kupuje jeszcze GswS?

Watcher napisał/a:
wyd?u?my czas do sylwestra, ok?

Ok, ale jest to termin nieprzekraczalny. Miesi?c. My?l?, ?e to bardzo sporo jak na taki ma?y model. Amen.


Watcher napisał/a:
Stawk? pierwszego konkursu b?dzie legitymacja numer 001 Co wy na to?

Bomba! :D


jacoleko napisał/a:
Konfrontacja i oceny wystawi niezale?na, ?e tak powiem „komisja”, która nie b?dzie wiedzia?a, który model, do kogo nale?y, aby unikn?? niedomówie?. Jurorów jako? si? znajdzie i wyznaczy lub te? sam ?lepy los ich wyznaczy.

Troch? nie kumam tych "niedomówie?" i czemu ma to by? komisja niezale?na? Przecie? to nie s? mistrzostwa ?wiata tylko taka nasza ma?a zabawa. Jasne, niech opiniuj? wszyscy ch?tni ale znawcy (my) tematu te? musz? si? wypowiedzie?. Ja mam tak? nadziej?, ?e zabawa ta wp?ynie nieco na podniesienie naszych umiej?tno?ci, a przynajmniej na poziom staranno?ci i jako?ci tego modelu. Galeria modeli, najlepiej wykonana jednocze?nie tym samym sprz?tem i w tych samych warunkach da moim zdaniem równie optymalny i obiektywny wgl?d na spraw?. Zreszt? mo?e skupmy si? na malowaniu. Do oceny jeszcze daleko.
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-12-01, 19:24   
   Baretki: zalozyciel


Dok??dnie. Kwestia oceny przyjdzie pó?niej. Najlepszym rozwi?zaniem IMHO by?oby:
- zgromadzenie wszystkich modeli w jednym miejscu
- pstrykni?cie im 4-5 zdj?? ZBIOROWYCH w jednakowych pozach (np profil, pó?profil itp), wa?ne, by wszyscy byli na jednym zdj?ciu "panoramicznie, odpadaj? wtedy kwestie zwi?zane ze zmienno?ci? ?wiat?a, kadrem itp
- wystawiamy zdj?cia w galerii w jednym temacie
- temat nie mia?by ankiety - ka?dy przez powiedzmy 2 tygodnie móg?by jawnie przydziela? 3, 2 i 1 punkt trzem figurkom

Co wy na to?
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-12-01, 22:30   
   Baretki: zalozyciel


Nie wiem, dlaczego ale jako? do fotografii nie mam przekonania. Wol? prezentacje w rzeczywisto?ci, ale oczywi?cie przychylam si? do wi?kszo?ci b?d?c? za fotografi?.
Balbon nie wystartuje, bo dosta?a zadanie bojowe ode mnie i ma, co robi? i nad czym popracowa?. Powiem tylko, ?e szykuje si? nagroda dla zwyci?scy w Tartarze i mam nadzieje, ?e pomys? na nagrod?, któr? wymy?li?em si? uda. Znaczy zrobienie tej nagrody si? uda.
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-12-05, 19:48   

Mamy ju? 5 grudnia. Jestem ciekaw jak post?p prac u Was? Kto? z "opó?nionych" dorwa? Legolasa? Malujecie ju? wogóle?
 
  Klub: battleground
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo