|
Kociaki... |
| Autor |
Wiadomość |
Bart?omiej...
Rzemieślnik


Dołączył: 18 Sty 2006 Posty: 42 Skąd: Chodzie?
|
Wysłany: 2006-01-18, 17:24 Kociaki...
|
|
|
http://www.rathergood.com/vines/ Mnie na pocz?tku z deka ten kocur wystraszy? |
_________________ How Do I Feel What Do I say Fuck you It all goes Away...-Serj Tankian |
|
|
|
 |
Drzewiec
Ascendent


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 7213 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2006-01-18, 17:40
Baretki:  |
|
|
| Niez?e |
_________________ There is only War!
 |
|
|
|
 |
mychafront
Książę


Dołączył: 12 Sie 2005 Posty: 453 Skąd: Detroit Rock City
|
Wysłany: 2006-01-18, 20:33
|
|
|
hehehe...dobre!! ale najbardziej podoba mi sie to, ?e pierwszy na planie by? b?bniarz |
_________________ www.theroadside.fora.pl |
|
|
|
 |
|
|