|
Funpics:) |
| Autor |
Wiadomość |
Zapał
Arcydemon


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 5114 Skąd: się tu wziąłem?
|
Wysłany: 2005-12-25, 21:35 Funpics:)
Baretki:  |
|
|
 |
_________________
'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers' |
|
|
|
 |
jacoleko
Wielki Ascendent


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 7694 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2005-12-25, 21:46
Baretki:  |
|
|
Fotki Prezydentów s? ?wietne nie?le si? u?mia?em. |
|
|
|
 |
Drzewiec
Ascendent


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 7213 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2005-12-25, 21:58
Baretki:  |
|
|
| Buuaahahahahahahha dobre to z Lechem ... |
_________________ There is only War!
 |
|
|
|
 |
|
|