|
what is love |
| Autor |
Wiadomość |
gotard
Król-Kapłan


Dołączył: 20 Lip 2005 Posty: 1870
|
|
|
|
 |
szeregowiec ryan
Diamentowy Sfinks


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 2605 Skąd: Chodzie?
|
Wysłany: 2006-01-16, 18:47
|
|
|
| dobre jest w wersji z mario:) |
_________________ Per me c'e solo l'INTER |
|
|
|
 |
Drzewiec
Ascendent


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 7213 Skąd: Chodzież
|
Wysłany: 2006-01-16, 23:49
Baretki:  |
|
|
Zgadzam si? z Gotardem 3 i to zdecydowanie |
_________________ There is only War!
 |
|
|
|
 |
Zapał
Arcydemon


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 5114 Skąd: się tu wziąłem?
|
Wysłany: 2006-01-17, 09:56
Baretki:  |
|
|
LOL Dobre!
6 i 10 wymiataj?!!! Nie ma to jak szatanskie rytmy |
_________________
'I believe in my Chapter. My primarch, my Emperor… My brothers' |
|
|
|
 |
pikusMAIDEN
Wielki Król


Dołączył: 16 Sie 2005 Posty: 1209 Skąd: Pozna?
|
Wysłany: 2006-01-18, 00:02
|
|
|
cool. 3 i 6 najlepsze. Murzaje s? boscy po prostu |
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|