Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Watcher
2013-11-29, 21:25
DEMONS SOULS
Autor Wiadomość
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-09-12, 21:40   

Drzewiec napisał/a:
Dziwi? si? tobie Jacek i to BARDZO., ?e nie ci?niesz w Spppaaaaaaascccceeee Maaaariiinnnneeee

A czemu si? dziwi? - DS to mega gra!
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2011-09-12, 23:34   
   Baretki: zalozyciel


Czekam a? stanieje, bo za te 40F, co kosztuje kupi? kilka innych te? ciekawych gier. Bardzo rzadko kupuj? co?, co ma premier?.
A tak jeszcze wracaj?c do DS to stwierdzam, jako easygamer, ?e gra nie jest wcale trudna jest po prostu upierdliwa. Zazwyczaj exp zdobywamy i go nie tracimy a tutaj mo?na go straci?. Zreszt? „exp” to tutaj te? swego rodzaju pieni?dze. Po prostu jeste?my przyzwyczajeni do innego schematu temu gra mo?e wyda? si? trudna czy te? ma?o atrakcyjna.
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-09-13, 10:25   

jacoleko napisał/a:
Czekam a? stanieje, bo za te 40F, co kosztuje kupi? kilka innych te? ciekawych gier. Bardzo rzadko kupuj? co?, co ma premier?.

Dok?adnie. Ja osobi?cie mo?e ze 3-4 razy tylko kupi?em co? na premier?. Nie warto. Kilka miesi?cy pó?niej gry trac? po?ow? ceny wi?c nie widz? powodu by dawa? komu? moje ci??ko zarobione pieni?dze w imi? "bycia na czasie".

Co do DS - równie? si? zgadzam, cho? z tym poziomem trudno?ci to raczej bym si? sk?ania?, ?e jednak jest trudno.
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16825
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2011-09-13, 11:30   
   Baretki: zalozyciel


"Upierdliwo??" jest dobrym okre?leniem. To znaczy: szeregowi przeszkadzacze wielkim wyzwaniem nie s? (chyba, ?e w ciemnych pomieszczeniach), przynajmniej w miejscach do których dotar?em. Bossowie... To jest problem, aczkolwiek wynikaj?cy z cz??ciowo otwartej struktury zamku. Na pocz?tek poszed?em w lew? stron? i sze?ciokrotnie ubi? mnie gnojek, którego zgodnie z tym co potem powiedzia? mi Julek pocz?tkowo nale?y omija?. Potem walczy?em z jakim? innym subbossem którego ju? mia?em na widelcu, ale jednak zdo?a? mnie dziabn??. W tym momencie powiedzia?em: do??. Przechodzenie dziesi?ty raz wcale nie krótkiej ?cie?ki na razie skruszy?o zapasy moich mo?liwo?ci. Nie ze wzgl?du na poziom trudno?ci (pograjcie w EU na na wy?szych poziomach by zrozumie?, co to trudno??). Ze wzgl?du na frustruj?c? upierdliwo?? (cho? mo?na to nazwa? te? swego rodzaju rozumian? trudno?ci?).
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2011-09-13, 12:35   
   Baretki: zalozyciel


Kilka miesi?cy. Kiedy by?a premiera Crisisa 2 czy te? Killzone 3. Kosztowa?y te? 40F a teraz ju? widzia?em za 15F nówk?.
Za 3 miesi?ce dostan? SM za 20F albo mniej.
Co do bosów to si? nie zgodz? te? s? ?atwi. Maj?c 17 poziom (?atwo to osi?gn??) ubi?em tego pierwszego bossa (w?ócznia). Id?c dalej znalaz?em ?uk i maj?c 21 poziom ubi?em smoka (80 par? strza?). Wielkiego Rycerza te? zabi?em z ?uku za pomoc? bodaj?e 40 paru strza?, bo podej?cie do niego i walenie go mieczem czy czym tam innym ko?czy si? zawsze zej?ciem, (gdy si? sko?cz? poty).
Po ich ubiciu gra idzie z górki, bo mo?na znale?? spoty gdzie si? mo?na ?atwo i szybko podbi? ze statami.
 
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Armia WH40k:
raven terryn krieg

Armia WFB:
Imperium

Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2011-09-13, 15:07   
   Baretki: owsiak


Dopiero teraz odpisuje, bo mia?em problemy z internetem.
Jacku, 2-1 to jest ?wiat na prawo od tego 1. Musisz tam ubic wszystkich bossów (Dragon God) i dopiero wtedy b?dziesz móg? ruszy? dalej do Penetratora. Z tower Guardem si? nie zgodz? ?e nie mo?na sie do niego zbli?y?. Wystarczy po obserwowa? i wykmini? jego ruchy. Natomiast te szkielety w 4-1 masz racje, s? dobre do zbierania dusz, to mój najlepszy spot do farmowania na razie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juleks 2011-09-17, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-09-13, 21:08   

Juleks napisał/a:
Z tower Guardem si? nie zgodz? ?e nie mo?na sie do niego zbli?y?.

Dok?adnie - dzi? powali?em gnoja. Kilka serii po kostkach (trzeba si? koniecznie zalockowa?) i pada na gleb?. Na chwil? wprawdzie ale wtedy ciosy w he?m odbieraj? mu wi?cej energii. Pó?niej jeszcze troch? po kostkach i po nim. Kluczowe jest rozwalenie wszystkich upierdliwców z kuszami najpierw.
Gdzie dalej? ?uk mam, wi?c móg?bym pokusi? si? o smoka, ale nie wiem czy jeszcze za cienki nie jestem.

BTW: jaka prócz d?u?szego paska energii jest ró?nica pomi?dzy b??kaniem si? w wersji cielesnej, a soul'owej?

Gra nagradza cierpliwo?? i syci po ubiciu ka?dego bossa. :mad: Czekam z otwartymi ramionami na Dark Souls - oczywi?cie jak osi?gnie rozs?dn? cen?. FROM SOFTWARE maj? mnie! :cii:
 
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Armia WH40k:
raven terryn krieg

Armia WFB:
Imperium

Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2011-09-14, 13:02   
   Baretki: owsiak


W formie duszy, dostajesz mniejsze obra?enia, i mo?esz nawiedza? ?wiaty innych graczy. Jak masz swoje cia?o, to obra?enia dostajesz o normalnej warto?ci, ale masz d?u?szy pasek ?ycia, no i dusze innych graczy mog? nawiedzi? twój ?wiat.

Jacek, jak Ostarva nie ?yje to ju? na amen, i w tym momencie masz to samo co ja, czyli stracili?my klucz do muzeum, w którym jest ukryty boss.
_________________
 
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-09-14, 14:59   

Smok ustrzelony. Posz?o co? ko?o 80-90 strza?. Trofeum ?adne nie wjecha?o za gada wi?c by? to przeciwnik wi?kszy, ale nie boss.
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2011-09-15, 01:13   
   Baretki: zalozyciel


A t? bab? z siekier? ubi?e?. Co? wo?a?a ?e zdrajca jestem czy cos takiego.
 
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Armia WH40k:
raven terryn krieg

Armia WFB:
Imperium

Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2011-09-15, 10:43   
   Baretki: owsiak


Nieee, podobno do niej si? mo?na dosta? dopiero jak gr?, przejdziesz. Wi?c, jak ty to zrobi?e??
_________________
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2011-09-15, 11:08   
   Baretki: zalozyciel


Na samym pocz?tku jest zej?cie w bok, które zanim nie zabijesz pierwszych dwóch boss-ów jest zamkni?te a pó?niej otwarte. Poszed?em tam i wszed?em do takiej wie?y i tam siedzia?a. By?a do?? ?atwa do zabicia.
 
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Armia WH40k:
raven terryn krieg

Armia WFB:
Imperium

Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2011-09-15, 11:15   
   Baretki: owsiak


Patrz, no tego nie wiedzia?em, zaraz si? ni? zajm?. :mad:

Edit: Jacek, ja nie wiem co ty masz za wersje ale u mnie te drzwi s? zamkni?te.
_________________
 
  Klub: battleground
 
Juleks 
Cesarz


Armia WH40k:
raven terryn krieg

Armia WFB:
Imperium

Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2035
Skąd: Terra
Wysłany: 2011-09-16, 23:13   
   Baretki: owsiak


Wczoraj sko?czy?em ?wiat 4-1, posz?o do?? szybko i nie by?o tak trudno, ale pomys? na pokonanie Storm Kinga, by? do?? ciekawy, zapewne lepszy ni? w przypadku Dragon God.

Aktualnie jestem na etapie robienia Tower of Latria i jest ?e tak ujm?, co? za cicho :p
_________________
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2011-09-16, 23:38   
   Baretki: zalozyciel


A jak sko?czysz dany ?wiat to mo?esz tam wchodzi? ponownie i bi? potworki czy te? jest on oczyszczony.
 
  Klub: battleground
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo