Forum Obserwatora III Strona Główna Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zasady galerii
Autor Wiadomość
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-03-01, 20:45   

KurokiKaze napisał/a:
Dziwie si? tobie, jak mo?na malowa? figurki no mniej ni? 80% swoich mo?liwo?ci?

Oj mo?na, mo?na. Uwierz mi, jak masz tak poch?aniaj?c? i wyczerpuj?c? prac? jak ja (geodezja in?ynieryjna stosowana), a po pracy ?on? i dwójk? dzieci to bywa tak jak w przypadku mojego Pyro, któremu pistola pomalowa?em jak by to by? mój pierwszy model. :lol: Krótko pisz?c, z braku czasu/woli/natchenienia id? cz?sto na znaczne uproszczenia. Tyle w tej kwestii.


Watcher napisał/a:
Ty chyba nie zauwa?y?e?, co napisa?em na wst?pie:

Sorry, jako? tak w lekkim szoku by?em, ?e to pomin??em w swoich przemy?leniach. Wybacz!


Watcher napisał/a:
I nie obra? si?: nie s?dz?, by kiedykolwiek czasu i talentu Ci starczy?o na co?, co warte by?oby Z?otego Demona. A je?li by? konsekwentnym, tylko takie prace powinny zas?ugiwa? na 6. Co sp?aszcza nam skal? punktow? CO NAJMNIEJ o 1 poziom.

Nie obrazi?em si?, ale wiem, ?e mimo Twego pow?tpiewania (znam chyba siebie lepiej) jeszcze sporo przede mn? i mo?e ZD to nie b?dzie ale jeszcze sporo dopracuje! Wiem to.
Co do bycia konsekwentnym: oceniamy nasze prace a nie laureatów, wi?c apeluj? tylko z wstrzemi??liwo?? w wysokim ocenianiu, bo cacka ma 6 dopiero zaczn? si? pojawia?, mimo, ?e Ty ju? siebie zdyskwalifikowa?e?.

Watcher napisał/a:
Nigdy nie mia?em uzdolnie? plastycznych a bez nich nie osi?gn? ju? wiele wi?cej. Owszem, napisa?em wcze?niej, ?e mog? dopracowa? jeszcze pewne detale, spróbowa? pewnych technik (sam w?a?nie jedn? tak? testuj? na szatach Warlocka), ale to ju? nie b?dzie prze?om jako?ciowy.

Bullshit, bullshit!! Jak poznasz i opanujesz zaawansowane techniki to jeszcze przeprosisz i odwo?asz te s?owa - no chyba, ?e nie jeste? zainteresowany. Ja tam si? nikomu narzuca? nie b?d?.


Watcher napisał/a:
Gdzie Ty tu widzisz jakich? nie chc?cych mi podpa?? uczniów? Je?li dobrze rachuj?, to Battlegroundzie nie udziela si? ?ADEN mój obecny podopieczny.

Nie czytasz uwa?nie! Napisa?em EKS UCZNIÓW! Ale spoko, ja te? przeocz? czasami jaki? drobny, acz istotny detal. Zreszt? nie to by?o istot?. G?os brata czy kolegi te? nie jest pozbawiony pewnych emocji wi?c to podobna sytuacja. Nawet mi zda?a si? mie? w?tpliwo?ci (podczas oceny) podyktowane sympati? do autora. Twój model do Bretonii (ten t?u?cioszek, nie pami?tam dok?adnej nazwy, sorry) do dzi? ?ni mi si? po nocach (pod?wiadomie czuj?, ?e dla Ciebie jest on powodem rado?ci i moja ocena mo?e by?a krzywdz?ca, ale mia?a by? tylko motywuj?ca), podobnie z pracami Jacentego (Jacku, mimo stara? i osza?amiaj?cego post?pu nie wystawi? pochopnie zbyt wysokiej oceny Twoim pracom, bo WIEM, ?e jeszcze na nie spokojnie zas?u?ysz, bez naci?gania i podlizywania) czy Czosnka (wiem, ?e ten chwilowy brak czasu ma druzgoc?cy wp?yw na malowanie, a w?a?ciwie na post?p w malowaniu).

balbon napisał/a:
Nie b?d? Wam wystawia? ocen . Stoj? z innej strony , inaczej patrz? na Wasze pampry.

Szanuj? i rozumiem t? decyzj?, jednak uwa?am, ?e ?mia?o móg?by? to robi? i nie by?oby to zbyt nietrafne (z uwagi na "inne" podej?cie do tematu). G?OSUJ!!


balbon napisał/a:
Szkoda tylko Gazza , ?e Ty nie prawisz innym lekcji malowania. By?oby to wskazane. Kto? by na pewno skorzysta? z Twoich lekcji.

Skoro nikt tego nie potrzebuje to nie prawi?. Chyba ka?dy radzi sobie sam jako? w tej materii, ja uzna?em, ?e lekcje u ch?opaków z CHEST OF COLORS (?ukasz (wielokrotny mistrz Polski) i Elkornikus - pracuj? w pozna?skim Bardzie) s? dla mnie ogromn? szans? i g?upot? by?o by z nich nie skorzysta?.

Watcher napisał/a:
Jak na razie krystalizuj? si? dwie opcje:
a) pozostawienie Galerii w jej obecnej formie
b) rezygnacja z tej formy Galerii i stworzenie kilku tematów z galeriami indywidualnymi

Zdecydowanie jestem za punktem a. Innej opcji nie uznaj?. Pomys? by?/jest bardzo dobry (apelowa?em tylko o rozwag? w ocenianiu), a jego upadek b?dzie dla mnie kompletnym fiaskiem tego podforum. Ca?e to zamieszanie z rewolucyjnymi zmianami przypomina mi bardzo podst?pne zabiegi upad?ej Platformy, d???cej za wszelk? cen? do obalenia obecnego rz?du i podzia?u w?adzy.... :lol: (chyba nie powinienem by? tego tu pisa? :lol: )


Watcher napisał/a:
Do g?owy przyszed? mi taki schemat: je?li wygra opcja ze "star?" Galeri?, to mo?e pomóc oceniaj?cym w leciutkim uszczegó?owieniu kryteriów. Np: ocena sk?ada? si? b?dzie z dwóch podocen:
0-2 za podstawk?
0-4 za malowanie figurki.

Doceniam starania, ale jestem PRZECIW!
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-03-15, 11:26   
   Baretki: zalozyciel


Zapowiadam ?e w galerii aby dosta? ode mnie 4 trzeba b?dzie si? napracowa?. Zreszt? nawet ja chc? by? traktowany bez taryfy ulgowej. Tak ?e nie miejcie do mnie ?alu ?e tak s?abe oceny b?d? wystawia?.
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-03-15, 11:56   
   Baretki: zalozyciel


A ja zapowiadam wycofanie si? z Galerii.
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
Gazza 
Arcymag


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 3777
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-03-15, 16:45   

jacoleko napisał/a:
Tak ?e nie miejcie do mnie ?alu ?e tak s?abe oceny b?d? wystawia?.

Ja ju? chyba to odczu?em, ale spoko nie mam do Ciebie ?alu. Oceniasz jak chcesz!


Watcher napisał/a:
A ja zapowiadam wycofanie si? z Galerii.

A ja z FORUM!! Kurde , co jest Watcher! Chyba musimy si? spotka? i pogada? po m?sku! (masz jaki? termin wolny w sobote?)
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-03-15, 18:37   
   Baretki: zalozyciel


Gazza napisał/a:
A ja z FORUM!! Kurde , co jest Watcher! Chyba musimy si? spotka? i pogada? po m?sku! (masz jaki? termin wolny w sobote?)

Poniewa? nie chc? wszczyna? kolejnej, nieko?cz?cej si? dyskusji nad mechanik? Galerii, powiem tylko: powy?sza deklaracja Jacka nie by?a przyczyn? mojej frustracji. Przyczyny ju? nie ma.
W t? sobot? chyba niestety nie b?d? osi?galny :(
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-03-15, 19:45   
   Baretki: zalozyciel


Ka?dy z nas prze?ywa niekiedy zw?tpienie w s?uszno?? galerii. Mnie niekiedy denerwuje to lub tamto i niekiedy sobie mówi?em, ?e nie b?d? wi?cej pokazywa? pomalowanych przeze mnie modeli. Chodzi mi tutaj o oceny. Niekiedy dostawa?em je za wysokie i nie przesadzam w tym miejscu pisz?c to. Ale zawsze mia?em nadziej?, ?e jak to pozwol? sobie napisa? „doro?niemy”. Po bardzo entuzjastycznym pocz?tku, (cho? trwa? on d?ugo) oceny by?y dawane za wysokie. My?l?, ?e gdyby teraz na nowo wystawi? niektóre modele do powtórnego oceniania nie dosta?y by takich ocen. Przewa?nie oceniane by?y modele, czyli plastik i metal w mniejszej warstwie malowanie. Obecnie troch? si? to zmienia, cho? trzeba przypomina? niekiedy, co oceniamy. My?l?, ?e to przypominanie i wyrabianie pewnych nawyków z czasem ka?demu z nas wejdzie w nawyk i b?dziemy bardziej krytycznym okiem ogl?da? dany model. O mechanik? galerii bym si? nie martwi? nie jest z?a, ale nie jest te? doskona?a, (bo nie ma takiej). :-)
 
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-04-01, 11:31   
   Baretki: zalozyciel


Proponuj? za?o?y? now? kategori?, czyli tereny (tak jak Lista przebojów bitewnych galerniaków). Mo?e to by? w tym samym po?cie tyle, ?e oddzielone.
Porównywanie ich z malowaniem figurek nie b?dzie zbyt trafne, wi?c st?d moja propozycja. Ja ze swej strony na pewno poka?? jeszcze nie raz i nie dwa cos w tej kategorii i mam nadziej?, ?e reszta Klubowiczów te? to uczyni i b?dzie mia?a, czym si? pochwali?.
 
  Klub: battleground
 
Watcher 
Hammer of Thor


Armia WH40k:
Ulthwe SpaceWolves Malice

Armia WFB:
Bretonnia Imperium

War of the Ring:
Isengard Rohan

Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 16822
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-04-01, 12:01   
   Baretki: zalozyciel


Je?li b?dzie wiele terenów do oceniania, wtedy utworzymy podforum. Lepiej nie tworzy? czego?, co mo?e ?wieci? pustkami.
_________________


Minas Kolmar | Dobywając Thanira | Słowa, słowa, słowa


Forget the promise of progress and understanding, for in the grim darkness of the far future there is only war. There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods.
  Klub: battleground
 
jacoleko 
Wielki Ascendent



Armia WH40k:
orki tyranidzi

War of the Ring:
The Misty Mountains

Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7694
Skąd: Chodzież
Wysłany: 2006-04-01, 12:25   
   Baretki: zalozyciel


Ja za chwil? daj? nast?pne tereny (ruinki) do oceny. :-D
O nowym podforum nie my?la?em. Chodzi?o tylko o rozgraniczenie terenów i figurek w ocenie ogólnej. :-)
 
  Klub: battleground
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo