|
Rosyjski hardcore |
| Autor |
Wiadomość |
EdgeCrusher
Książę


Dołączył: 14 Sty 2006 Posty: 426 Skąd: Chodzie? / Pozna?
|
|
|
|
 |
meca
Mistrz cechowy


Dołączył: 29 Lis 2007 Posty: 56
|
Wysłany: 2007-12-19, 22:19
|
|
|
To nie ruscy si? tak bawi?, tylko Praga |
_________________
 |
|
|
|
 |
EdgeCrusher
Książę


Dołączył: 14 Sty 2006 Posty: 426 Skąd: Chodzie? / Pozna?
|
|
|
|
 |
|
|