|
Russia |
| Autor |
Wiadomość |
Drzewiec
Ascendent


Dołączył: 12 Lip 2005 Posty: 7213 Skąd: Chodzież
|
|
|
|
 |
KurokiKaze
Król


Dołączył: 10 Sie 2005 Posty: 1057 Skąd: ChRL
|
Wysłany: 2007-11-02, 00:12
|
|
|
hehehe... nic doda? nic uj??. pozostaje tylko pytanie Czy Rosja jest fajna? (Yeti zna odpowied?) . |
_________________ Miecz jest dusz? samuraja.
Je?eli kto o nim zapomni lub utraci go
nie b?dzie mu odpuszczone
Shogun Tokugawa Ieyasu |
|
|
|
 |
|
|