To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Juleks - 2018-11-25, 00:16

Odpadam, próba z zespołem
Drzewiec - 2018-11-26, 09:09

Krasnoluda nie może zabraknąć :mag:
Watcher - 2018-11-28, 15:41

Podobno Drzewiec jest chory :( a za tydzień w piątek Wam pasuje?
zaran - 2018-11-28, 16:58

Za tydzień nocki, za 2 tygodnie drugie zmiany - odpadam wtedy.
Watcher - 2018-12-16, 16:12

A jakoś między świętami?
Drzewiec - 2018-12-16, 19:35

Wracam do zdrowia. Jestem, jak najbardziej na tak :)
Juleks - 2018-12-16, 23:04

Można
zaran - 2018-12-18, 04:24

Od 22 grudnia mam wolne aż do 2.01 - każdy termin chyba pasuje (przynajmniej w tej chwili ;p) .
jacoleko - 2018-12-19, 22:14

Ja rezygnuje z obydwu systemów.
Watcher - 2018-12-19, 22:27

Czemu? :(
Watcher - 2018-12-19, 23:52

BTW, wstępnie: piątek? (ten z końcówki grudnia oczywiście).
Juleks - 2018-12-20, 07:56

Ale to jakoś wieczorem jak dla mnie, koło 20 najlepiej.
Watcher - 2018-12-20, 11:08

No wyłącznie 👌
Watcher - 2019-01-12, 18:20

Ten piątek?
Drzewiec - 2019-01-12, 21:16

Mi pasuje :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group