RPG - Dungeons&Dragons
Watcher - 2017-08-18, 13:42
27?
Juleks - 2017-08-18, 21:24
27 ok
zaran - 2017-08-19, 03:57
Może być
Drzewiec - 2017-08-21, 19:21
Pasuje😀
Watcher - 2017-08-25, 09:46
Panowie, sytuacja jest taka: najwcześniej mogę o 19.00. Nie przeszkadza Wam taka późniejsza godzina? Mówię oczywiście o niedzieli.
Drzewiec - 2017-08-25, 10:41
Jest ok.
Juleks - 2017-08-25, 10:49
Pasuje.
zaran - 2017-08-25, 16:30
Nie ma problemu.
jacoleko - 2017-08-25, 23:30
spoko oko pasi
Watcher - 2017-08-26, 18:01
Chyba będzie Boniek
jacoleko - 2017-08-26, 23:31
| Watcher napisał/a: | Chyba będzie Boniek |
No i git
Watcher - 2017-08-28, 13:37
Oto nasze boje (bez Bońka ;0 ):
http://tulkaion.blogspot....ek-cragmaw.html
Watcher - 2018-11-23, 23:08
Propozycja: najbliższy piątek, 30 XI, godzina 18. Kto chętny i może?
jacoleko - 2018-11-24, 12:28
mogem
zaran - 2018-11-24, 16:56
Piszę się na to
|
|
|