To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Watcher - 2017-08-18, 13:42

27?
Juleks - 2017-08-18, 21:24

27 ok
zaran - 2017-08-19, 03:57

Może być :)
Drzewiec - 2017-08-21, 19:21

Pasuje😀
Watcher - 2017-08-25, 09:46

Panowie, sytuacja jest taka: najwcześniej mogę o 19.00. Nie przeszkadza Wam taka późniejsza godzina? Mówię oczywiście o niedzieli.
Drzewiec - 2017-08-25, 10:41

Jest ok.
Juleks - 2017-08-25, 10:49

Pasuje.
zaran - 2017-08-25, 16:30

Nie ma problemu.
jacoleko - 2017-08-25, 23:30

spoko oko pasi
Watcher - 2017-08-26, 18:01

Chyba będzie Boniek :)
jacoleko - 2017-08-26, 23:31

Watcher napisał/a:
Chyba będzie Boniek :)

No i git :)

Watcher - 2017-08-28, 13:37

Oto nasze boje (bez Bońka ;0 ):

http://tulkaion.blogspot....ek-cragmaw.html

Watcher - 2018-11-23, 23:08

Propozycja: najbliższy piątek, 30 XI, godzina 18. Kto chętny i może?
jacoleko - 2018-11-24, 12:28

mogem :)
zaran - 2018-11-24, 16:56

Piszę się na to :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group