RPG - Dungeons&Dragons
Drzewiec - 2017-08-04, 09:31
Myślałem, że fajnie byłoby zakończyć urlop np. Niedziela😀
Watcher - 2017-08-04, 14:46
U mnie absolutnie odpada weekend 12-13 VII.
zaran - 2017-08-04, 14:59
Mi pasuje w każdy weekend. W tygodniu od poniedziałku do piątku - od 7 do11 i 14-18 odpadam (trzecie i drugie zmiany).
jacoleko - 2017-08-05, 20:44
No to co jutro dajemy i tyle
Watcher - 2017-08-05, 20:58
Jutro chyba nie mogę. Jeśli będę mógł, to dam znać przed 12.
Watcher - 2017-08-06, 10:37
Dziś odpada.
Drzewiec - 2017-08-06, 22:54
A jutro?
Watcher - 2017-08-06, 23:17
Zaran odpada.
Juleks - 2017-08-08, 17:35
Ja dopiero od 14.08 jestem dostepny
Watcher - 2017-08-13, 14:41
To może 19 sierpnia?
Watcher - 2017-08-13, 14:42
Btw: Bono jednak chce grać
jacoleko - 2017-08-13, 16:50
19 mam nockę.
26-27 pasuje jak najbardziej.
Juleks - 2017-08-18, 07:47
Ja od 20.08 jestem już dostępny.
Watcher - 2017-08-18, 10:00
Dobra, to kolejna propozycja: 26 sierpnia?
Juleks - 2017-08-18, 10:50
Moja dziewczyna ma urodziny
|
|
|