To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Drzewiec - 2017-08-04, 09:31

Myślałem, że fajnie byłoby zakończyć urlop np. Niedziela😀
Watcher - 2017-08-04, 14:46

U mnie absolutnie odpada weekend 12-13 VII.
zaran - 2017-08-04, 14:59

Mi pasuje w każdy weekend. W tygodniu od poniedziałku do piątku - od 7 do11 i 14-18 odpadam (trzecie i drugie zmiany).
jacoleko - 2017-08-05, 20:44

No to co jutro dajemy i tyle :)
Watcher - 2017-08-05, 20:58

Jutro chyba nie mogę. Jeśli będę mógł, to dam znać przed 12.
Watcher - 2017-08-06, 10:37

Dziś odpada.
Drzewiec - 2017-08-06, 22:54

A jutro?
Watcher - 2017-08-06, 23:17

Zaran odpada.
Juleks - 2017-08-08, 17:35

Ja dopiero od 14.08 jestem dostepny
Watcher - 2017-08-13, 14:41

To może 19 sierpnia?
Watcher - 2017-08-13, 14:42

Btw: Bono jednak chce grać :)
jacoleko - 2017-08-13, 16:50

19 mam nockę.
26-27 pasuje jak najbardziej.

Juleks - 2017-08-18, 07:47

Ja od 20.08 jestem już dostępny.
Watcher - 2017-08-18, 10:00

Dobra, to kolejna propozycja: 26 sierpnia?
Juleks - 2017-08-18, 10:50

Moja dziewczyna ma urodziny :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group