To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

zaran - 2020-02-25, 23:44

Może być :)
Drzewiec - 2020-02-26, 10:49

Niedźwiedź brunatny przybędzie na małe polowanko :pila:
Watcher - 2020-02-27, 15:58

Drobne przesunięcie: sesja o 12.00, nie o 10.
Watcher - 2020-02-29, 17:17

Raport z sesji: https://tulkaion.blogspot.com/2020/02/dungeoncrawl.html
Watcher - 2020-03-04, 22:12

Sobota, 18?
jacoleko - 2020-03-04, 22:30

tak bardzo proszę o 18
od rana w sobotę tak do 15-16 mam robotę a nie mogę odmówić

Drzewiec - 2020-03-06, 06:16

U siostry?
Watcher - 2020-03-06, 15:32

Sobota, 18.00!
jacoleko - 2020-03-06, 15:38

Drzewiec napisał/a:
U siostry?

u teścia

Watcher - 2020-03-08, 01:02

Chrobacja po raz kolejny!
https://tulkaion.blogspot.com/2020/03/dance-macabre.html

Komenty, uwagi? Ależ sypnęło fantami :)

jacoleko - 2020-03-08, 08:19

koment poszedł na blog :)
Watcher - 2020-03-10, 00:35

Dzięki!

A jak stoicie z najbliższą sobotą?

jacoleko - 2020-03-10, 07:02

18 bo z Zaranem będziemy w sobotę schodzić z nocki
Watcher - 2020-03-12, 12:59

ChDK się zdezaktywował, więc chyba nie będziemy mogli się spotkać w sobitę :(
jacoleko - 2020-03-12, 16:01

Tak musimy te 2 tygodnie sobie wziąć na wstrzymanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group