RPG - Dungeons&Dragons
zaran - 2020-02-25, 23:44
Może być
Drzewiec - 2020-02-26, 10:49
Niedźwiedź brunatny przybędzie na małe polowanko
Watcher - 2020-02-27, 15:58
Drobne przesunięcie: sesja o 12.00, nie o 10.
Watcher - 2020-02-29, 17:17
Raport z sesji: https://tulkaion.blogspot.com/2020/02/dungeoncrawl.html
Watcher - 2020-03-04, 22:12
Sobota, 18?
jacoleko - 2020-03-04, 22:30
tak bardzo proszę o 18
od rana w sobotę tak do 15-16 mam robotę a nie mogę odmówić
Drzewiec - 2020-03-06, 06:16
U siostry?
Watcher - 2020-03-06, 15:32
Sobota, 18.00!
jacoleko - 2020-03-06, 15:38
| Drzewiec napisał/a: | | U siostry? |
u teścia
Watcher - 2020-03-08, 01:02
Chrobacja po raz kolejny!
https://tulkaion.blogspot.com/2020/03/dance-macabre.html
Komenty, uwagi? Ależ sypnęło fantami
jacoleko - 2020-03-08, 08:19
koment poszedł na blog
Watcher - 2020-03-10, 00:35
Dzięki!
A jak stoicie z najbliższą sobotą?
jacoleko - 2020-03-10, 07:02
18 bo z Zaranem będziemy w sobotę schodzić z nocki
Watcher - 2020-03-12, 12:59
ChDK się zdezaktywował, więc chyba nie będziemy mogli się spotkać w sobitę
jacoleko - 2020-03-12, 16:01
Tak musimy te 2 tygodnie sobie wziąć na wstrzymanie
|
|
|