RPG - Dungeons&Dragons
zaran - 2020-02-05, 22:49
Będę.
Watcher - 2020-02-08, 23:46
Hej, nowa przygoda, nowy raport: https://tulkaion.blogspot.com/2020/02/za-puszcza.html
Zapał - 2020-02-09, 09:37
Dzięki za przyjęcie do drużyny po dluuugiej rpgowej przerwie. Czuję ogromny niedosyt i żałuję że musiałem wczesniej Was opuścić Postaram się aby to nie był jednorazowy udział. A co do samej przygody to przyznaje że chwilami było sennie, a gdy w końcu dotarliśmy do tego minotaura to musiałem już isc. Obawiałem się że moja postać nie przeżyje tego spotkania, jak widać niepotrzebnie.
Watcher - 2020-02-09, 10:10
| Zapał napisał/a: | Dzięki za przyjęcie do drużyny po dluuugiej rpgowej przerwie. Czuję ogromny niedosyt i żałuję że musiałem wczesniej Was opuścić Postaram się aby to nie był jednorazowy udział. A co do samej przygody to przyznaje że chwilami było sennie, a gdy w końcu dotarliśmy do tego minotaura to musiałem już isc. Obawiałem się że moja postać nie przeżyje tego spotkania, jak widać niepotrzebnie. | Kości były tym razem niebywale łaskawe, wystrzelały się chyba ze wszystkich atrakcji na poprzedniej sesji
Watcher - 2020-02-11, 00:27
Sobota, rano albo wieczorem (raczej rano tym razem): jak pasuje?
Drzewiec - 2020-02-11, 11:47
Tak. Tylko trza dać znać naszemu mnichowi
zaran - 2020-02-11, 15:00
Mi o każdej porze pasuje w sobotę
jacoleko - 2020-02-11, 17:54
mnie też pasi każda pora
Watcher - 2020-02-14, 18:12
Przypominam, jutro o 10.
Watcher - 2020-02-15, 18:31
Raport: https://tulkaion.blogspot.com/2020/02/grobowiec-amalryka.html
Drzewiec - 2020-02-17, 07:46
Robi się mrocznie
Watcher - 2020-02-17, 21:10
Sobota, 18.00? Ja jeszcze nie wiem, ale pytam się, jak z Waszą dostępnością.
Watcher - 2020-02-20, 17:49
W tę sobotę nie mogę
Watcher - 2020-02-22, 20:54
Następna sobota, 10.00. Możecie?
jacoleko - 2020-02-22, 21:19
jak mawiają prosiaczki łi łi łik
|
|
|