To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

zaran - 2020-02-05, 22:49

Będę.
Watcher - 2020-02-08, 23:46

Hej, nowa przygoda, nowy raport: https://tulkaion.blogspot.com/2020/02/za-puszcza.html
Zapał - 2020-02-09, 09:37

Dzięki za przyjęcie do drużyny po dluuugiej rpgowej przerwie. Czuję ogromny niedosyt i żałuję że musiałem wczesniej Was opuścić :( Postaram się aby to nie był jednorazowy udział. A co do samej przygody to przyznaje że chwilami było sennie, a gdy w końcu dotarliśmy do tego minotaura to musiałem już isc. Obawiałem się że moja postać nie przeżyje tego spotkania, jak widać niepotrzebnie. :)
Watcher - 2020-02-09, 10:10

Zapał napisał/a:
Dzięki za przyjęcie do drużyny po dluuugiej rpgowej przerwie. Czuję ogromny niedosyt i żałuję że musiałem wczesniej Was opuścić :( Postaram się aby to nie był jednorazowy udział. A co do samej przygody to przyznaje że chwilami było sennie, a gdy w końcu dotarliśmy do tego minotaura to musiałem już isc. Obawiałem się że moja postać nie przeżyje tego spotkania, jak widać niepotrzebnie. :)
Kości były tym razem niebywale łaskawe, wystrzelały się chyba ze wszystkich atrakcji na poprzedniej sesji :ork:
Watcher - 2020-02-11, 00:27

Sobota, rano albo wieczorem (raczej rano tym razem): jak pasuje?
Drzewiec - 2020-02-11, 11:47

Tak. Tylko trza dać znać naszemu mnichowi :mag:
zaran - 2020-02-11, 15:00

Mi o każdej porze pasuje w sobotę :)
jacoleko - 2020-02-11, 17:54

mnie też pasi każda pora
Watcher - 2020-02-14, 18:12

Przypominam, jutro o 10.
Watcher - 2020-02-15, 18:31

Raport: https://tulkaion.blogspot.com/2020/02/grobowiec-amalryka.html
Drzewiec - 2020-02-17, 07:46

Robi się mrocznie :mag:
Watcher - 2020-02-17, 21:10

Sobota, 18.00? Ja jeszcze nie wiem, ale pytam się, jak z Waszą dostępnością.
Watcher - 2020-02-20, 17:49

W tę sobotę nie mogę :(
Watcher - 2020-02-22, 20:54

Następna sobota, 10.00. Możecie?
jacoleko - 2020-02-22, 21:19

jak mawiają prosiaczki łi łi łik :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group