RPG - Dungeons&Dragons
Watcher - 2020-01-26, 12:08
Niech się najpierw pojawi i określi motywacje itp
Watcher - 2020-01-27, 12:00
Najbliższa sobota: kto może? Jacek nie, ale on ma już doświadczenie w nadrabianiu zaległości, więc jeśli byłoby nas czterech (Marcin, Jajo, Drzewiec i Zaran), to moglibyśmy wystartować.
jacoleko - 2020-01-27, 16:05
a dlaczego ja nie ????????????????????????????
przecież mogę tylko pisałem że najwcześniej w sobotę mogę po 15
Watcher - 2020-01-27, 17:33
daj_mi_bana Jacek PRZEPRASZAM, przeczytałem w temacie warsztatowym „w sobotę ja odpadam” i coś mi w głowie przestawiło nicki Juleks i Jacoleko W takim razie pytanie do Zarana i Drzewca o sobotę wieczór jeszcze.
Drzewiec - 2020-01-27, 19:55
Watcher zmień dilera a tak poważnie to może o 17 zacząć?
Watcher - 2020-01-27, 22:58
Nie, 18 minimum, jak zwykle.
zaran - 2020-01-28, 11:30
Mogę być
Watcher - 2020-02-02, 00:35
Oto raport:
https://tulkaion.blogspot.com/2020/02/fala-gromu.html
Watcher - 2020-02-02, 12:32
W raporcie jest heksagonalna mapka, Wasza trasa zaznaczona jest białą linią, ogniska to oczywiście biwaki
Tradycyjnie pytam o wrażenia
jacoleko - 2020-02-02, 12:47
Nie było łatwo, choć z kolejnymi poziomami powinno być lepiej z walką. No i ten trudny początek
Ogólnie było świetnie.
Watcher - 2020-02-02, 13:33
Na blogu starałem się opisywać go delikatnie i ogólnikami
Watcher - 2020-02-02, 13:40
No i tradycyjnie: kiedy następna sesja? Następna sobota, 18?
jacoleko - 2020-02-02, 17:53
tak standardowo
Drzewiec - 2020-02-03, 13:17
Tak jest!
Watcher - 2020-02-05, 21:26
Tomek? Jajkowi pasuje, Marcin na razie nie wie, jeśli pasować będzie 4/5, to zrobimy sesję (bohatera Marcina wyśle się do Krańca po coś). Najbliższa sobota, 18.
|
|
|