To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Watcher - 2020-01-26, 12:08

Niech się najpierw pojawi i określi motywacje itp :)
Watcher - 2020-01-27, 12:00

Najbliższa sobota: kto może? Jacek nie, ale on ma już doświadczenie w nadrabianiu zaległości, więc jeśli byłoby nas czterech (Marcin, Jajo, Drzewiec i Zaran), to moglibyśmy wystartować.
jacoleko - 2020-01-27, 16:05

a dlaczego ja nie ????????????????????????????
przecież mogę tylko pisałem że najwcześniej w sobotę mogę po 15

Watcher - 2020-01-27, 17:33

daj_mi_bana Jacek PRZEPRASZAM, przeczytałem w temacie warsztatowym „w sobotę ja odpadam” i coś mi w głowie przestawiło nicki Juleks i Jacoleko :lol: W takim razie pytanie do Zarana i Drzewca o sobotę wieczór jeszcze.
Drzewiec - 2020-01-27, 19:55

Watcher zmień dilera :hahaha: a tak poważnie to może o 17 zacząć?
Watcher - 2020-01-27, 22:58

Nie, 18 minimum, jak zwykle.
zaran - 2020-01-28, 11:30

Mogę być :)
Watcher - 2020-02-02, 00:35

Oto raport:

https://tulkaion.blogspot.com/2020/02/fala-gromu.html

Watcher - 2020-02-02, 12:32

W raporcie jest heksagonalna mapka, Wasza trasa zaznaczona jest białą linią, ogniska to oczywiście biwaki :)
Tradycyjnie pytam o wrażenia :)

jacoleko - 2020-02-02, 12:47

Nie było łatwo, choć z kolejnymi poziomami powinno być lepiej z walką. No i ten trudny początek :rotfl:
Ogólnie było świetnie.

Watcher - 2020-02-02, 13:33

Na blogu starałem się opisywać go delikatnie i ogólnikami :lol:
Watcher - 2020-02-02, 13:40

No i tradycyjnie: kiedy następna sesja? Następna sobota, 18?
jacoleko - 2020-02-02, 17:53

tak standardowo :)
Drzewiec - 2020-02-03, 13:17

Tak jest!
Watcher - 2020-02-05, 21:26

Tomek? Jajkowi pasuje, Marcin na razie nie wie, jeśli pasować będzie 4/5, to zrobimy sesję (bohatera Marcina wyśle się do Krańca po coś). Najbliższa sobota, 18.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group