To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Watcher - 2020-01-18, 23:43

Z ekspami, łupami i awansami poczekajmy do następnego spotkania :)
Watcher - 2020-01-18, 23:44

Zachęcam do dzielenia się wrażeniami :) Tu, lub na blogu :)
Drzewiec - 2020-01-19, 08:43

Cała kampania mi się bardzo podobała. Najtrudniejsze momenty to walka z subbosami, a epizod z Bubą to po prostu master piece😀
zaran - 2020-01-20, 15:09

Trochę szkoda , że teraz na dłuższy czas przyjdzie nam się rozstać z tymi postaciami - polubiłem tego mojego kurduplowatego niziołka :) Cały ten cykl przygód bardzo wciągający . A Buba musi wrócić (choćby po to żebym wreszcie mógł się pozbyć bębenka).
Watcher - 2020-01-20, 22:15

Moja mapa drogowa RPG:

* kampania sandboksowa D&D5, potrwa od 3-10 sesji (w zależności od tego, czy sandboks u nas się sprawdzi (i czy przeżyjecie :+: ))
* powrót na Wybrzeże Mieczy! w czasie przechodzenia przez Was heksów kampanii sanboksowej, tworzyć będę kampanię, która w zamyśle ma... a to już się okaże :) ; potrwa 5-8 sesji
* powrót do Starego Świata! Łowcy Głów z Nuln pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku ruszą w podróż do Altdorfu... (6-8 sesji)
* potem z pewnością będzie powrót do D&D5, sandboks lub ciąg dalszy phandelverowców (musimy stworzyć jakąś nazwę dla tej drużyny :) ).
* mam też ciągłą ochotę zwiedzania nowych krain, więc być może zapuszczę się gdzieś na nieznaną ścieżkę, może Cthulhu??; kiedyś też wrócę by dokończyć kampanię w Deathwatch i D&D4 (ale to tak za 1,5 roku najwcześniej)

jacoleko - 2020-01-20, 22:48

Drużyna BĘBENKA :)
Kiedy chcesz wystartować z sandboksem

Watcher - 2020-01-20, 23:04

Jeśli będę mógł w sobotę być na warsztatach, to moglibyśmy wygenerować postacie :)
Watcher - 2020-01-20, 23:04

A nazwa drużyny bardzo OK :D
Drzewiec - 2020-01-21, 07:02

Qrcze rozstawać się na tak długo z Thoradinem. Trochę niesmaczne...
Watcher - 2020-01-23, 11:17

Czy w najbliższą sobotę możemy się na pół godziny choć spotkać, by wygenerować postacie?

Mam też prośbe. Pomyślcie już teraz kim chcecie grać i jakie motywacje ma Wasza postać do włóczęgi i poszukiwania przygód. To ważne przy sandboksie, pomoże mi w tworzeniu tabeli spotkań losowych. .

jacoleko - 2020-01-23, 15:15

ja mogę być
o której

Watcher - 2020-01-24, 07:06

O 18, sobota. Generowanie postaci i pogadanie o jej motywacjach :)
zaran - 2020-01-24, 14:56

Oki będę też.
Watcher - 2020-01-25, 23:58

Uwaga: oto drużyna, która ruszy na spotkanie przygody w Chrobacji:

https://tulkaion.blogspot.com/2020/01/bohaterowie-chrobacji.html

jacoleko - 2020-01-26, 10:43

A Wysoki Elf ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group