RPG - Dungeons&Dragons
Watcher - 2020-01-18, 23:43
Z ekspami, łupami i awansami poczekajmy do następnego spotkania
Watcher - 2020-01-18, 23:44
Zachęcam do dzielenia się wrażeniami Tu, lub na blogu
Drzewiec - 2020-01-19, 08:43
Cała kampania mi się bardzo podobała. Najtrudniejsze momenty to walka z subbosami, a epizod z Bubą to po prostu master piece😀
zaran - 2020-01-20, 15:09
Trochę szkoda , że teraz na dłuższy czas przyjdzie nam się rozstać z tymi postaciami - polubiłem tego mojego kurduplowatego niziołka Cały ten cykl przygód bardzo wciągający . A Buba musi wrócić (choćby po to żebym wreszcie mógł się pozbyć bębenka).
Watcher - 2020-01-20, 22:15
Moja mapa drogowa RPG:
* kampania sandboksowa D&D5, potrwa od 3-10 sesji (w zależności od tego, czy sandboks u nas się sprawdzi (i czy przeżyjecie ))
* powrót na Wybrzeże Mieczy! w czasie przechodzenia przez Was heksów kampanii sanboksowej, tworzyć będę kampanię, która w zamyśle ma... a to już się okaże ; potrwa 5-8 sesji
* powrót do Starego Świata! Łowcy Głów z Nuln pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku ruszą w podróż do Altdorfu... (6-8 sesji)
* potem z pewnością będzie powrót do D&D5, sandboks lub ciąg dalszy phandelverowców (musimy stworzyć jakąś nazwę dla tej drużyny ).
* mam też ciągłą ochotę zwiedzania nowych krain, więc być może zapuszczę się gdzieś na nieznaną ścieżkę, może Cthulhu??; kiedyś też wrócę by dokończyć kampanię w Deathwatch i D&D4 (ale to tak za 1,5 roku najwcześniej)
jacoleko - 2020-01-20, 22:48
Drużyna BĘBENKA
Kiedy chcesz wystartować z sandboksem
Watcher - 2020-01-20, 23:04
Jeśli będę mógł w sobotę być na warsztatach, to moglibyśmy wygenerować postacie
Watcher - 2020-01-20, 23:04
A nazwa drużyny bardzo OK
Drzewiec - 2020-01-21, 07:02
Qrcze rozstawać się na tak długo z Thoradinem. Trochę niesmaczne...
Watcher - 2020-01-23, 11:17
Czy w najbliższą sobotę możemy się na pół godziny choć spotkać, by wygenerować postacie?
Mam też prośbe. Pomyślcie już teraz kim chcecie grać i jakie motywacje ma Wasza postać do włóczęgi i poszukiwania przygód. To ważne przy sandboksie, pomoże mi w tworzeniu tabeli spotkań losowych. .
jacoleko - 2020-01-23, 15:15
ja mogę być
o której
Watcher - 2020-01-24, 07:06
O 18, sobota. Generowanie postaci i pogadanie o jej motywacjach
zaran - 2020-01-24, 14:56
Oki będę też.
Watcher - 2020-01-25, 23:58
Uwaga: oto drużyna, która ruszy na spotkanie przygody w Chrobacji:
https://tulkaion.blogspot.com/2020/01/bohaterowie-chrobacji.html
jacoleko - 2020-01-26, 10:43
A Wysoki Elf ?
|
|
|