RPG - Dungeons&Dragons
jacoleko - 2020-01-13, 19:07
to co wstępnie sobota
Drzewiec - 2020-01-14, 11:06
Zależy od Watcha.
Watcher - 2020-01-14, 11:34
Wstępnie tak, potwierdzę w środę/czwartek. Jeśli tak, to rano, o 10 lub 11.
Watcher - 2020-01-16, 18:57
Dobra, sobota, 10.00
jacoleko - 2020-01-16, 22:39
mi pasuje
zaran - 2020-01-16, 22:56
Będę.
Watcher - 2020-01-18, 15:53
Hej, jest możliwość, że tu dogramy tę końcówkę. Michał, jeśli chcesz, to zadeklaruj co robisz (biegniesz dalej, czy się zatrzymujesz).
Drzewiec - 2020-01-18, 16:54
Dogadajmy się.
jacoleko - 2020-01-18, 17:25
Michał zagaduje Pająka odwracając uwagę.
A ja się cofam się w korytarz tak, aby zniknąć z pola widzenia Pająka i wypijam miksturę niewidzialności.
Następnie próbuję zajść go od tyłu i oczywiście zabić.
Watcher - 2020-01-18, 18:34
- Cała ta przemoc jest niepotrzebna. Znalazłem już to, czego szukałem, odejdę teraz z krasnoludem, a wy tu zastaniecie na tyle długo bym zdołał umknąć po jego porzuceniu. Zapewniam, Pajęcza Różdżka ostrzeże mnie przed śledzącymi. Gwarantuję życie tego Rockseekera w zamian.
jacoleko - 2020-01-18, 18:40
Czyli co widzi mnie mimo niewidzialności.
Watcher - 2020-01-18, 19:34
Nie, mówi do Thoradina, który jest najbliżej. Ale to chwilę Ci zajmie. Zobaczmy, co Drzewiec odpowie.
Drzewiec - 2020-01-18, 21:27
A po co to całe zamieszanie elfie mroku. Czego tutaj poszukiwałeś, jakiegoś potężnego artefaktu i gdzie jest Buba?
Watcher - 2020-01-18, 21:49
| Drzewiec napisał/a: | | A po co to całe zamieszanie elfie mroku. Czego tutaj poszukiwałeś, jakiegoś potężnego artefaktu i gdzie jest Buba? | Wtem!
jacoleko - 2020-01-18, 23:18
Mniemam, że to koniec przygody czy też możemy jeszcze pohasać wesoło po kopalni dożynając to, co tam pozostało no i tego elfa, który uciekł
Inna sprawa to, kiedy się spotykamy, aby rozdać exp oraz to, co pozostawił po sobie nieboszczyk Pająk
|
|
|