To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

jacoleko - 2020-01-13, 19:07

to co wstępnie sobota :)
Drzewiec - 2020-01-14, 11:06

Zależy od Watcha.
Watcher - 2020-01-14, 11:34

Wstępnie tak, potwierdzę w środę/czwartek. Jeśli tak, to rano, o 10 lub 11.
Watcher - 2020-01-16, 18:57

Dobra, sobota, 10.00 :)
jacoleko - 2020-01-16, 22:39

mi pasuje
zaran - 2020-01-16, 22:56

Będę.
Watcher - 2020-01-18, 15:53

Hej, jest możliwość, że tu dogramy tę końcówkę. Michał, jeśli chcesz, to zadeklaruj co robisz (biegniesz dalej, czy się zatrzymujesz).
Drzewiec - 2020-01-18, 16:54

Dogadajmy się.
jacoleko - 2020-01-18, 17:25

Michał zagaduje Pająka odwracając uwagę.
A ja się cofam się w korytarz tak, aby zniknąć z pola widzenia Pająka i wypijam miksturę niewidzialności.
Następnie próbuję zajść go od tyłu i oczywiście zabić.

Watcher - 2020-01-18, 18:34

- Cała ta przemoc jest niepotrzebna. Znalazłem już to, czego szukałem, odejdę teraz z krasnoludem, a wy tu zastaniecie na tyle długo bym zdołał umknąć po jego porzuceniu. Zapewniam, Pajęcza Różdżka ostrzeże mnie przed śledzącymi. Gwarantuję życie tego Rockseekera w zamian.
jacoleko - 2020-01-18, 18:40

Czyli co widzi mnie mimo niewidzialności.
Watcher - 2020-01-18, 19:34

Nie, mówi do Thoradina, który jest najbliżej. Ale to chwilę Ci zajmie. Zobaczmy, co Drzewiec odpowie.
Drzewiec - 2020-01-18, 21:27

A po co to całe zamieszanie elfie mroku. Czego tutaj poszukiwałeś, jakiegoś potężnego artefaktu i gdzie jest Buba?
Watcher - 2020-01-18, 21:49

Drzewiec napisał/a:
A po co to całe zamieszanie elfie mroku. Czego tutaj poszukiwałeś, jakiegoś potężnego artefaktu i gdzie jest Buba?
Wtem!
jacoleko - 2020-01-18, 23:18

Mniemam, że to koniec przygody czy też możemy jeszcze pohasać wesoło po kopalni dożynając to, co tam pozostało no i tego elfa, który uciekł :devil1: :pila:
Inna sprawa to, kiedy się spotykamy, aby rozdać exp oraz to, co pozostawił po sobie nieboszczyk Pająk :mag:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group