To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Watcher - 2020-01-10, 01:04

Sobota o 11.00, mogę. Jesteście chętni?
Drzewiec - 2020-01-10, 07:18

Watcher napisał/a:
Sobota o 11.00, mogę. Jesteście chętni?


Mam kolędę więc średnio mi pasuje. Najlepszy byłby piątek.

Watcher - 2020-01-10, 09:34

No piątek nie pasuje innym. Więc?
Watcher - 2020-01-10, 09:35

A kolęda od której? Bo ja chciałbym do 13.
Drzewiec - 2020-01-10, 09:43

Kolęda jest od 10. Czterech księży chodzi.
Watcher - 2020-01-10, 10:15

Ostro się za was wzięli :D

No to chyba rpg w typen weekend nie będzie :(

jacoleko - 2020-01-10, 14:45

Ale pytanie czy Zaran w sobotę może.
Czterech to do 13 będziesz wolny :)

zaran - 2020-01-10, 18:44

Będę co prawda po nocce odsypiał , ale to nie problem - mogę przyjść na dowolną godzinę (tzn w Chodzieży będę przed 7 ;p - więc od tej pory ;p).
Watcher - 2020-01-10, 19:53

A może w związku z absencją Drzewca odpalić tę równoległą kampanię sandboksową? Bo bez niego kontynuacja Phandelveru nie ma sensu.
Watcher - 2020-01-10, 21:37

Dobra, chyba zainteresowania nie ma, sobota w takim razie odpada.
jacoleko - 2020-01-10, 23:11

zainteresowanie jest
jacoleko - 2020-01-12, 23:44

uprzedzając - ten tydzień mam drugie zmiany więc w razie co piątek odpada i pozostaje sobota na ewentualną sesyjkę :)
Watcher - 2020-01-13, 00:26

A reszta jak z sobotą?
zaran - 2020-01-13, 03:20

Tak samo jak riverwoman :)
Drzewiec - 2020-01-13, 07:11

Riverwoman? Sobota jest git :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group