RPG - Dungeons&Dragons
Watcher - 2020-01-10, 01:04
Sobota o 11.00, mogę. Jesteście chętni?
Drzewiec - 2020-01-10, 07:18
| Watcher napisał/a: | | Sobota o 11.00, mogę. Jesteście chętni? |
Mam kolędę więc średnio mi pasuje. Najlepszy byłby piątek.
Watcher - 2020-01-10, 09:34
No piątek nie pasuje innym. Więc?
Watcher - 2020-01-10, 09:35
A kolęda od której? Bo ja chciałbym do 13.
Drzewiec - 2020-01-10, 09:43
Kolęda jest od 10. Czterech księży chodzi.
Watcher - 2020-01-10, 10:15
Ostro się za was wzięli
No to chyba rpg w typen weekend nie będzie
jacoleko - 2020-01-10, 14:45
Ale pytanie czy Zaran w sobotę może.
Czterech to do 13 będziesz wolny
zaran - 2020-01-10, 18:44
Będę co prawda po nocce odsypiał , ale to nie problem - mogę przyjść na dowolną godzinę (tzn w Chodzieży będę przed 7 ;p - więc od tej pory ;p).
Watcher - 2020-01-10, 19:53
A może w związku z absencją Drzewca odpalić tę równoległą kampanię sandboksową? Bo bez niego kontynuacja Phandelveru nie ma sensu.
Watcher - 2020-01-10, 21:37
Dobra, chyba zainteresowania nie ma, sobota w takim razie odpada.
jacoleko - 2020-01-10, 23:11
zainteresowanie jest
jacoleko - 2020-01-12, 23:44
uprzedzając - ten tydzień mam drugie zmiany więc w razie co piątek odpada i pozostaje sobota na ewentualną sesyjkę
Watcher - 2020-01-13, 00:26
A reszta jak z sobotą?
zaran - 2020-01-13, 03:20
Tak samo jak riverwoman
Drzewiec - 2020-01-13, 07:11
Riverwoman? Sobota jest git
|
|
|