RPG - Dungeons&Dragons
jacoleko - 2019-12-29, 17:46
Tak, ale z postaciami, które już mamy, bo robienie kolejnej to średnio mi się podoba.
Dokończmy tą kampanię i zrobisz po niej właśnie to, co proponujesz i wtedy to przećwiczymy.
zaran - 2019-12-29, 18:00
Na 90% mogę być - jak sprawdziłem kolęde zaczynają od 10 rano - więc przed 18 na pewno skończą ;p . Później jeszcze co prawda muszę się wyrobić z wizytą u rodziców (urodziny i imieniny tego samego dnia ma ojciec) ale mimo to sądzę ,że na 18 dam radę .
Watcher - 2019-12-29, 20:18
| jacoleko napisał/a: | Tak, ale z postaciami, które już mamy, bo robienie kolejnej to średnio mi się podoba.
Dokończmy tą kampanię i zrobisz po niej właśnie to, co proponujesz i wtedy to przećwiczymy. |
Gdy wystartuję kampanię sandboksową, to na bank nowymi postaciami. Postacie zaawansowane pozostaną w linii fabularnej z Phandelver i poczekają tam, aż wymyślę im ciąg dalszy.
Watcher - 2019-12-30, 12:27
Nie wiem kto zaproponował, że krótki (godzinny) odpoczynek regeneruje czary, ale z tym koniec Według reguł, komórki czarów regeneruje co najmniej ośmiogodzinny odpoczynek.
jacoleko - 2019-12-30, 14:41
Ok może źle i opacznie zrozumieliśmy zapis "krótki" odpoczynek wyszło to chyba jakoś tak samo.
Czepiać nie ma się, co bo system z każdą grą coraz lepiej poznajemy. Nie mniej pewnie jeszcze wyjdą inne nieścisłości w przyszłości, co oczywiście warto poprawiać.
Uczymy się z każdą grą
Watcher - 2019-12-30, 14:44
Oczywiście. Piszę to „na przyszłość”.
Krótki, godzinny wypoczynek przywraca jedynie żywotność w liczbie kostka hp + modyfikator z kondycji.
Watcher - 2019-12-30, 23:53
Tak dramatycznej przygody jeszcze nie było!!!
https://tulkaion.blogspot.com/2019/12/krew-bohaterow.html
Wrażenia?
jacoleko - 2019-12-31, 14:21
Tragedia, ale nie, że ciąg dalszy przygody był kiepski, ale że nam poszło tak źle.
Watcher - 2019-12-31, 17:46
| jacoleko napisał/a: | | Tragedia, ale nie, że ciąg dalszy przygody był kiepski, ale że nam poszło tak źle. | No cóż, w sumie przeżyły tylko postacie z levelami, do których te podziemia są dostosowane Ale myślę, że gdyby nie ofiara Sildara, to co najmniej jeszcze jeden z Was też walczyłby przynajmniej o ustabilizowanie stanu agonalnego.
Drzewiec - 2020-01-01, 22:10
Ostatnia przygoda zmniejszyła nasz optymizm, ale cóż idziemy dalej:)
Watcher - 2020-01-06, 13:12
Najbliższy piątek wieczorem?
jacoleko - 2020-01-06, 19:32
nie wiem czy dopiero sobota prawdopodobnie będzie możliwa
dam jeszcze znać
zaran - 2020-01-07, 12:29
Ja w piątek odpadam na pewno - tydzień nocnych zmian w pracy.
jacoleko - 2020-01-07, 20:53
to co sobota
Watcher - 2020-01-07, 21:37
Sobota na razie pod znakiem zapytania dla mnie. Odezwę się.
|
|
|