To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

jacoleko - 2019-12-10, 23:05

W sobotę to musimy ogarnąć
Drzewiec - 2019-12-11, 07:03

To wszystko wiem.
Watcher - 2019-12-16, 09:32

Piątek lub sobota po Bożym Narodzeniu jest dostępna?
Drzewiec - 2019-12-16, 14:36

Mi bardziej pasuje sobota, bo piątek pracuje?
jacoleko - 2019-12-16, 16:20

Mi pasi każdy termin
Watcher - 2019-12-19, 10:14

Zaran?
zaran - 2019-12-19, 16:00

Może być :)
Watcher - 2019-12-22, 12:37

No więc piątek, 18.00 :)
jacoleko - 2019-12-25, 22:47

To dawać Dziabągowi znać że w piątek gramy
Watcher - 2019-12-26, 00:00

Tak, dawać :)
Watcher - 2019-12-28, 00:11

Raport z sesji: https://tulkaion.blogspot.com/2019/12/wave-echo-cave.html

Jak się podobało?

Drzewiec - 2019-12-28, 20:56

Jak zwykle na dobrym poziomie. Mamy nadzieję, że zakończymy to w poniedziałek:)
Watcher - 2019-12-29, 14:00

W nowym roku.
Watcher - 2019-12-29, 16:32

Choć z drugiej strony... jak tam z Zaranem? Tomek, możesz, czy nie?
Watcher - 2019-12-29, 17:18

Sytuacja jest taka: jeśli Tomek będzie mógł jutro, to dokończymy sesję w Wave Echo Cave. Jeśli nie... To zainauguruję inną kampanię, też w Dungeons&Dragons, ale... sandboksowo! Co to znaczy? Niektórzy z Was wiedzą, bo próbowałem czegoś takiego na forum. Brak z góry ustalonego scenariusza, elementy gry powstają z losowania w tabelka h, mojej improwizacji i Waszej inwencji. Motywem będzie poznawanie nieznanych terenów w świecie Thulkazaru (który prezentuję w tym miejscu ). Zresztą, nawet jeśli Tomek będzie mógł, to prędzej czy później uruchomię taką kampanię, bo jestem bardzo ciekawy, czy takie granie bez scenariusza u nas się sprawdzi :) Co Wy na to?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group