RPG - Dungeons&Dragons
jacoleko - 2019-12-10, 23:05
W sobotę to musimy ogarnąć
Drzewiec - 2019-12-11, 07:03
To wszystko wiem.
Watcher - 2019-12-16, 09:32
Piątek lub sobota po Bożym Narodzeniu jest dostępna?
Drzewiec - 2019-12-16, 14:36
Mi bardziej pasuje sobota, bo piątek pracuje?
jacoleko - 2019-12-16, 16:20
Mi pasi każdy termin
Watcher - 2019-12-19, 10:14
Zaran?
zaran - 2019-12-19, 16:00
Może być
Watcher - 2019-12-22, 12:37
No więc piątek, 18.00
jacoleko - 2019-12-25, 22:47
To dawać Dziabągowi znać że w piątek gramy
Watcher - 2019-12-26, 00:00
Tak, dawać
Watcher - 2019-12-28, 00:11
Raport z sesji: https://tulkaion.blogspot.com/2019/12/wave-echo-cave.html
Jak się podobało?
Drzewiec - 2019-12-28, 20:56
Jak zwykle na dobrym poziomie. Mamy nadzieję, że zakończymy to w poniedziałek:)
Watcher - 2019-12-29, 14:00
W nowym roku.
Watcher - 2019-12-29, 16:32
Choć z drugiej strony... jak tam z Zaranem? Tomek, możesz, czy nie?
Watcher - 2019-12-29, 17:18
Sytuacja jest taka: jeśli Tomek będzie mógł jutro, to dokończymy sesję w Wave Echo Cave. Jeśli nie... To zainauguruję inną kampanię, też w Dungeons&Dragons, ale... sandboksowo! Co to znaczy? Niektórzy z Was wiedzą, bo próbowałem czegoś takiego na forum. Brak z góry ustalonego scenariusza, elementy gry powstają z losowania w tabelka h, mojej improwizacji i Waszej inwencji. Motywem będzie poznawanie nieznanych terenów w świecie Thulkazaru (który prezentuję w tym miejscu ). Zresztą, nawet jeśli Tomek będzie mógł, to prędzej czy później uruchomię taką kampanię, bo jestem bardzo ciekawy, czy takie granie bez scenariusza u nas się sprawdzi Co Wy na to?
|
|
|