To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Drzewiec - 2019-12-08, 12:58

Naprawdę świetnie poprowadzona przygoda i w życiu nie nazwałbym tego dlc. I do naszego grona wrócił legendarny gracz w postaci Sebastiana. Watch jest coraz lepiej, a przed nami wielki finał, a może zrobimy na złość MG i nie pójdziemy tam😀
Watcher - 2019-12-08, 13:01

Chicken :D
Watcher - 2019-12-08, 15:37

Hej, Jacoleko: Ty się chyba pomyliłeś w liczeniu swojego pancerza. No bo tak:
Płytówka: 17
Tarcza +2=19
Defensywna szkoła walki +1=20
Hełm +1=21

Skąd trzy pozostałe punkty?

jacoleko - 2019-12-08, 15:37

Ta pójdziemy gdzie indziej i przyleci złoty smok nas pozamiatać ;)
Watcher - 2019-12-08, 15:52

jacoleko napisał/a:
Ta pójdziemy gdzie indziej i przyleci złoty smok nas pozamiatać ;)
Jest pewien zielony, który ma z Wami porachunki :)

Co z tym pancerzem, Jacek? :)

jacoleko - 2019-12-08, 16:17

Po zakupie przecież pytałem Ciebie o ile mam zwiększyć klasę pancerza, bo miałem AC 17 przed zakupem pancerza płytowego. Ty powiedziałeś, że pancerz płytowy jest lepszy o 4AC od tego, który miałem i wyszło AC 21 i po dokupieniu tarczy +AC 2 wyszło AC 23. W ostatniej przygodzie kupiłem hełm, + AC 1 co dało AC 24.
Watcher - 2019-12-08, 16:56

No właśnie, ale skąd to 24 :) może poprzednie AC miałeś źle policzone, a może czegoś nie widzę. Przed następną przygodą sprawdzimy :)
Watcher - 2019-12-08, 16:58

Widzę, że poprzednio miałeś chain mail, to sc16, obecna zbroja daje Ci 17, czyli o 1 więcej :)
jacoleko - 2019-12-08, 18:23

No ja sobie sam nie wymyśliłem ile mam tylko Ty mi podałeś ile początkowe AC mam.
Przy zakupie płytówki powiedziałeś, że jest o 4 AC lepsza od druciaka, który miałem ;)

Watcher - 2019-12-08, 21:56

To...... Pewnie ja się pomyliłem :rotfl:

Ale jeszcze sprawdzimy wspólnie :)

jacoleko - 2019-12-08, 22:23

Na następnych warsztatach najlepiej :D
Drzewiec - 2019-12-10, 07:15

Watch zabiera się za nas. Już nie będzie tak pięknie :mag:

BTW: Czy nasza drużyna posiada futro lub pióro z futra i Marcin, czy będzie możliwość zrobienia małych zakupów?

Watcher - 2019-12-10, 07:59

Twój pancerz też sprawdzę 🤑
Drzewiec - 2019-12-10, 11:41

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Watcher - 2019-12-10, 17:56

Nie wiem co to „pióra z futra” :) jeśli chodzi o komponent do czarów, to mogę przyjąć, że wszystkie te, za które nie ma ceny podanej w opisie, macie je w przyborniku.
Nie, nie będzie zakupów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group