To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

jacoleko - 2019-11-04, 10:21

oczywiście Janusz się wstawi :)
Watcher - 2019-11-08, 17:55

Jutro o 18 w chdk :)
Watcher - 2019-11-10, 01:44

Raport z szóstej sesji kampanii :)

http://tulkaion.blogspot....ndar-manor.html

dzielcie się wrażeniami, jeśli możecie :)

Watcher - 2019-11-13, 13:14

Powoli myślimy już o następnej sesji :) kto wie, może to będzie Wielki Finał „Lost Mine of Phandelver”? Które weekendy Wam pasują?
Drzewiec - 2019-11-14, 07:24

16.11.2019 r.
jacoleko - 2019-11-14, 09:02

ciśniemy 16.11.2019 :)
zaran - 2019-11-14, 22:57

Czemu nie - może być 16 :)
Drzewiec - 2019-11-15, 07:12

Czyli ustalone 16.11.2019 r. godz. 18:00. Wielki Finał :)
jacoleko - 2019-11-15, 13:36

Rozmawiałem dzisiaj z W i chyba sobota odpada ale niedziela jak najbardziej.
Nie mniej niech sam jeszcze się wypowie

Watcher - 2019-11-15, 18:57

Więc tak, sobota odpada. Co z niedzielą u Was?
zaran - 2019-11-15, 22:49

Też może być bylebyśmy skończyli przed północą bo w poniedziałek wstaje o 4 ;p .
jacoleko - 2019-11-16, 00:51

standardowo i tak musimy o 22 kończyć :)
można też zacząć o 16-17 zamiast 18

Watcher - 2019-11-16, 17:54

Niestety nie dostałem ostatecznie przepustki na jutro :( najwcześniej za tydzień.
Watcher - 2019-11-19, 01:11

Najbliższa sobota, 18.00. Pasuje? :) (zapowiedział się już wstępnie Julek i jego dziewczyna :) )
Drzewiec - 2019-11-19, 07:13

Tak


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group