To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

jacoleko - 2019-05-17, 22:06

czyli co 20.00 jutro
Drzewiec - 2019-05-18, 09:57

jacoleko napisał/a:
czyli co 20.00 jutro


Tak

Watcher - 2019-05-18, 11:11

Uwaga! Delikatnie przekładam: dzis o 2030!
Watcher - 2019-05-19, 02:05

I mamy relację :) Myślę, że było dobrze

https://tulkaion.blogspot.com/2019/05/emerald-spire-pajeczyny.html

Watcher - 2019-05-21, 19:43

Co Wy na 15 VI?
Drzewiec - 2019-05-21, 20:13

Watcher napisał/a:
Co Wy na 15 VI?


Marcin to jest bardzo daleki termin, jak dla mnie, a nie można wcześniej?

Watcher - 2019-05-21, 20:20

To jest za trzy tygodnie :) To nie jest odległy termin :) To termin, który omija dwa weekendy, w jeden z nich na pewno nie bedę mógł, a w drugi być może będą warsztaty.
Watcher - 2019-06-15, 09:14

Miałem to kurde napisać wczoraj. Panowie, z uwagi na to że zaledwie tydzień temu też było rpg, to dzisiaj sesji nie będzie. W ogóle, to chciałbym najpierw pociągnąć do końca Kontrakt Oldenhallerów (jedna sesja wystarczy) co najmniej, zanim wrócimy do Emerald Spire (mam mnóstwo pomysłow co do warhammera, więc może coś jeszcze zrobię wcześniej).
Watcher - 2019-10-05, 20:33

Panowie, mój plan: następna sesja dla wfrp, bo zepnie to „tetralogię nulnijską”, a potem... powrót do poszukiwań zaginionej kopalnii Phandelverów! Czas dokończyć tę kampanię! Oceniam, że potrzeba do tego jeszcze dwóch przygód :) liczę na dotychczasową ekipę, ale kamoania jest w takim miejscu, że bezproblemowo mogą dojść następni. Poniżej link do poprzednich przygód (czytać od dołu):

https://tulkaion.blogspot.com/search/label/Lost%20Mine%20of%20Phandelver

Juleks - 2019-10-06, 08:46

Ja mogę Martę zapytać czy chce pograć w klasycznego RPG :mad:
Watcher - 2019-10-06, 18:27

No i ELEGANCKO!
Watcher - 2019-10-06, 18:29

BTW, czy komuś pożyczałem mój minirulebook d&d ze startera? Nie mogę go znaleźć :/ mam co prawda już pełne polskie, ale jeszcze nie wydrukowali dungeon master guide, a kilka informacji z niego tam było...

Tym niemniej, poprowadzę i bez niego :)

Watcher - 2019-11-02, 13:25

W sobotę za tydzień RPG?
zaran - 2019-11-04, 02:23

Jestem za :)
Drzewiec - 2019-11-04, 07:27

Jestem za :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group