To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Watcher - 2019-04-20, 01:17

11 maja? 20.00
zaran - 2019-04-21, 14:58

Na 99% może być jak dla mnie :)
jacoleko - 2019-04-22, 12:36

termin odległy ale jak na razie tak
Juleks - 2019-04-23, 06:03

Ja wstępnie na tak.
Drzewiec - 2019-04-23, 07:37

Nie. Będę w Gruzji.
Watcher - 2019-04-24, 00:03

A tydzień później?
Juleks - 2019-04-24, 05:54

Ja 18.05 odpadam, jestem w Berlinie.
Drzewiec - 2019-04-24, 19:40

Watcher napisał/a:
A tydzień później?


a wcześniej?

Juleks - 2019-04-25, 07:16

Dla mnie może być.
Watcher - 2019-04-30, 21:55

Ok, 18 V wstępnie :)
Drzewiec - 2019-04-30, 22:55

Yep
Watcher - 2019-05-16, 22:50

Rozumiem, że nadal wszyscy gotowi? :)
Juleks - 2019-05-17, 06:47

W sensie że jutro?
Watcher - 2019-05-17, 08:14

Tak (Ty bodajże jeszcze nie jeśli dobrze pamiętam?)
Juleks - 2019-05-17, 12:26

He faktycznie, ja dopiero od 5 edycji :storm:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group