To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Watcher - 2019-03-22, 19:25

Jutro gramy, prawda?
zaran - 2019-03-23, 11:47

O 20 ?
Drzewiec - 2019-03-23, 17:28

Tak, a dzwoniłeś do Bońka?
Watcher - 2019-03-24, 00:54

Trzecia sesja w Thulkazar i jesteśmy już w trzyosobowym składzie! Do drużyny dołączył Jacoleko :)

A to moje sprawozdanie: https://tulkaion.blogspot.com/2019/03/emerald-spire-pierwsza-krew.html

Watcher - 2019-03-28, 12:43

Uwaga: proponuję 13 IV, za dwa tygodnie, sobota o 20.00 :)
Drzewiec - 2019-03-28, 20:06

Watcher napisał/a:
Uwaga: proponuję 13 IV, za dwa tygodnie, sobota o 20.00 :)


ok

jacoleko - 2019-03-29, 15:02

wstępnie tak
zaran - 2019-03-30, 00:24

Chyba ok :)
Watcher - 2019-04-12, 15:42

Rozumiem, że jutrzejszy termin aktualny? :)
jacoleko - 2019-04-12, 19:37

tak - jak dla mnie
zaran - 2019-04-13, 08:26

Dla mnie też :)
Drzewiec - 2019-04-13, 13:42

Tak
Watcher - 2019-04-14, 01:00

Piąta sesja D&D4 za nami! Myślę, że było ok, choć tym razem najbardziej niebezpieczny dla drużyny był.... Zaran strzelający w plecy Drzewcowi ;)

Sekcja fabularna Battlegroundu w akcji! D&D4, kontynuacja kampanii Emerald Spire: https://tulkaion.blogspot.com/2019/04/emerald-spire-krew-goblinow.html

Juleks - 2019-04-14, 08:21

Watcher napisał/a:
Zaran strzelający w plecy Drzewcowi ;)


Skądś to znam ;)

zaran - 2019-04-14, 22:23

Bez przesady dostał za 1 punkt ;p. W sumie należało mu się ;p . To było odgrywanie roli - mój elf jest rasistą i nie lubi jaszczurek (znaczy zdał sobie sprawę ,że jest jak już trafił - ale to szczegół) :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group