To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Deathwatch

Juleks - 2018-03-24, 12:19

Drzewiec napisał/a:
A dlaczego Deatchwatch, a nie Warhammer:(


Co? Jaki Warhammer?

Zapał - 2018-03-24, 13:14

Jakbyście grali w tym tygodniu i mieli jedno wolne miejscie... :sm:
Watcher - 2018-03-24, 14:41

Jak się zapatrujecie na czwartek?
Juleks - 2018-03-24, 15:26

Czwartek ja odpadam, mam wieczorem spotkanie w poznaniu.
Drzewiec - 2018-03-24, 19:34

Pasuje 😀
Watcher - 2018-03-27, 07:14

To może piątek za tydzień?
Juleks - 2018-03-27, 08:53

Wstępnie pasuje.
jacoleko - 2018-03-27, 22:47

Ja na tak
Drzewiec - 2018-03-28, 04:00

Oki
Juleks - 2018-03-28, 07:16

Ktoś ma z zaranem kontakt? Sławek się mnie pytał czy może do nas dołączyć.
Watcher - 2018-03-28, 08:53

Może.
No właśnie, Zaran, deklaruj się :)

zaran - 2018-03-29, 19:04

Odpadam w przyszły piątek - druga zmiana (chyba ,że zaczniemy grać po 23 ;p) .
Watcher - 2018-03-29, 20:30

A sobota?
Juleks - 2018-03-29, 23:45

My mamy koncert w chdku.
jacoleko - 2018-05-01, 20:43

Majstry obecnie dużo oczywiście w cudzysłowie jest wolnego to może będzie wszystkim pasowało abyśmy zagrali ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group