RPG - Deathwatch
Juleks - 2018-03-24, 12:19
| Drzewiec napisał/a: | | A dlaczego Deatchwatch, a nie Warhammer:( |
Co? Jaki Warhammer?
Zapał - 2018-03-24, 13:14
Jakbyście grali w tym tygodniu i mieli jedno wolne miejscie...
Watcher - 2018-03-24, 14:41
Jak się zapatrujecie na czwartek?
Juleks - 2018-03-24, 15:26
Czwartek ja odpadam, mam wieczorem spotkanie w poznaniu.
Drzewiec - 2018-03-24, 19:34
Pasuje 😀
Watcher - 2018-03-27, 07:14
To może piątek za tydzień?
Juleks - 2018-03-27, 08:53
Wstępnie pasuje.
jacoleko - 2018-03-27, 22:47
Ja na tak
Drzewiec - 2018-03-28, 04:00
Oki
Juleks - 2018-03-28, 07:16
Ktoś ma z zaranem kontakt? Sławek się mnie pytał czy może do nas dołączyć.
Watcher - 2018-03-28, 08:53
Może.
No właśnie, Zaran, deklaruj się
zaran - 2018-03-29, 19:04
Odpadam w przyszły piątek - druga zmiana (chyba ,że zaczniemy grać po 23 ;p) .
Watcher - 2018-03-29, 20:30
A sobota?
Juleks - 2018-03-29, 23:45
My mamy koncert w chdku.
jacoleko - 2018-05-01, 20:43
Majstry obecnie dużo oczywiście w cudzysłowie jest wolnego to może będzie wszystkim pasowało abyśmy zagrali
|
|
|