RPG - Dungeons&Dragons
Watcher - 2019-02-17, 18:30
| zaran napisał/a: | Ale w następnym starciu z sowoniedźwiedziem kładę się po prostu na glębę i czekam na śmierć . Było super . | Przecież to było tylko pisklę!!
Watcher - 2019-02-20, 00:19
Sobota 2 marca, 20.00?
zaran - 2019-02-21, 06:57
Jestem za
Drzewiec - 2019-02-21, 15:34
Za!:)
Watcher - 2019-02-28, 12:19
Przypominam: ta sobota, 20 u mnie. Jakby co, w drużynie są wolne miejsca
Drzewiec - 2019-02-28, 20:08
| Watcher napisał/a: | Przypominam: ta sobota, 20 u mnie. Jakby co, w drużynie są wolne miejsca |
U mnie sobota jest pod znakiem zapytania. Dostałem nakaz pracy - inwentaryzacja zwierzyny. Pracuję od 6 do 19 więc wątpię, czy będę miał siły na grę.
Watcher - 2019-03-01, 00:47
Hmmm... Zaran, a jak z następną sobotą?
zaran - 2019-03-01, 01:48
Jeśli ta sobota nie wypali to w następną u mnie też nie powinno być problemu (w przyszłym tygodniu mam drugie zmiany a na nich nadgodzin raczej w sobotę nie mam) - więc jeśli przekładamy o tydzień to będę .
Watcher - 2019-03-01, 13:35
To przekładamy, Drzewiec faktyczniebędzie pewnie zmęczony.
Watcher - 2019-03-08, 20:05
Przypominam, jutro RPG o 20.00
Watcher - 2019-03-10, 00:50
No i RPG się odbył Znowu było nas trzech.... ale pojawił się Bono, wylosował postać i obiecał pojawienie się na kolejnej sesji A oto relacja:
https://tulkaion.blogspot.com/2019/03/ku-emerald-spire.html
Drzewiec - 2019-03-10, 08:23
Super! Stara Gwardia niemalże w komplecie😀
Watcher - 2019-03-14, 07:11
SObota, 23 III?
Drzewiec - 2019-03-15, 07:30
| Watcher napisał/a: | | SObota, 23 III? |
Pasi:)
zaran - 2019-03-16, 17:33
Chyba pasi (tak na 95%) ;p. Jakby coś się zmieniło to będę pisać
|
|
|