To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Watcher - 2019-02-17, 18:30

zaran napisał/a:
Ale w następnym starciu z sowoniedźwiedziem kładę się po prostu na glębę i czekam na śmierć :-P . Było super :) .
Przecież to było tylko pisklę!! :)
Watcher - 2019-02-20, 00:19

Sobota 2 marca, 20.00?
zaran - 2019-02-21, 06:57

Jestem za :)
Drzewiec - 2019-02-21, 15:34

Za!:)
Watcher - 2019-02-28, 12:19

Przypominam: ta sobota, 20 u mnie. Jakby co, w drużynie są wolne miejsca :)
Drzewiec - 2019-02-28, 20:08

Watcher napisał/a:
Przypominam: ta sobota, 20 u mnie. Jakby co, w drużynie są wolne miejsca :)


U mnie sobota jest pod znakiem zapytania. Dostałem nakaz pracy - inwentaryzacja zwierzyny. Pracuję od 6 do 19 więc wątpię, czy będę miał siły na grę.

Watcher - 2019-03-01, 00:47

Hmmm... Zaran, a jak z następną sobotą?
zaran - 2019-03-01, 01:48

Jeśli ta sobota nie wypali to w następną u mnie też nie powinno być problemu (w przyszłym tygodniu mam drugie zmiany a na nich nadgodzin raczej w sobotę nie mam) - więc jeśli przekładamy o tydzień to będę .
Watcher - 2019-03-01, 13:35

To przekładamy, Drzewiec faktyczniebędzie pewnie zmęczony.
Watcher - 2019-03-08, 20:05

Przypominam, jutro RPG o 20.00 :)
Watcher - 2019-03-10, 00:50

No i RPG się odbył :) Znowu było nas trzech.... ale pojawił się Bono, wylosował postać i obiecał pojawienie się na kolejnej sesji :) A oto relacja:

https://tulkaion.blogspot.com/2019/03/ku-emerald-spire.html

Drzewiec - 2019-03-10, 08:23

Super! Stara Gwardia niemalże w komplecie😀
Watcher - 2019-03-14, 07:11

SObota, 23 III?
Drzewiec - 2019-03-15, 07:30

Watcher napisał/a:
SObota, 23 III?


Pasi:)

zaran - 2019-03-16, 17:33

Chyba pasi (tak na 95%) ;p. Jakby coś się zmieniło to będę pisać :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group