To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Deathwatch

jacoleko - 2018-02-16, 15:07

ok może być
byle znów któryś nie miał sikawicy z dupy :rotfl: :+:

Watcher - 2018-02-19, 22:43

No i jak? Na razie jest nas dwóch :)
Juleks - 2018-02-20, 07:37

Mi piątek pasuje
Drzewiec - 2018-02-20, 14:31

Mi też o której godzinie ?
Juleks - 2018-02-20, 14:40

18?
jacoleko - 2018-02-20, 21:33

ok
tylko kurde nic nie że coś komuś wypadnie bo normalnie :pila:

Watcher - 2018-02-25, 23:23

Z drobnym poślizgiem, raport z sesji!

http://tulkaion.blogspot....one-miasto.html

Juleks - 2018-02-27, 07:33

Teraz D&D czy deathwatch?
Drzewiec - 2018-02-27, 12:21

D&d Thorin nie może się doczekać :-)
jacoleko - 2018-02-27, 16:12

W sumie obojętnie, w co pogramy, choć skłaniam się ku naszym dzielnym Marynarzom.
Po naszej ostatniej przygodzie, że tak powiem dostałem chcicy na dalszy ciąg :rotfl:

Drzewiec - 2018-02-27, 19:52

jacoleko napisał/a:
W sumie obojętnie, w co pogramy, choć skłaniam się ku naszym dzielnym Marynarzom.
Po naszej ostatniej przygodzie, że tak powiem dostałem chcicy na dalszy ciąg :rotfl:


Nie dziwię się. Wymiatałeś niczym Fire warrior :)

Juleks - 2018-02-27, 20:05

Ja jestem za tym by jeszcze raz deathwatch zagrać.
Juleks - 2018-03-23, 11:02

Pany, kiedy gramy?
jacoleko - 2018-03-23, 15:16

Ja się dostosuje :D
Pasi każdy termin :)
No chyba że jakaś wyjątkowa sytuacja wyskoczy

Drzewiec - 2018-03-24, 11:05

A dlaczego Deatchwatch, a nie Warhammer:(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group