RPG - Dungeons&Dragons
zaran - 2017-06-04, 13:18
14 VI odpadam - druga zmiana w pracy ;/ . Od 15 VI do 18 wolne.
jacoleko - 2017-06-04, 19:27
14 -druga zmiana
od 10 - 12 mogę
od 21 - 25 mogę
i to na tyle
Juleks - 2017-06-05, 10:15
Muszę ustalić próby z chłopakami to dam znać.
Juleks - 2017-06-07, 00:51
Jedyne co to mi na razie odpada. 10-13-17.06
Watcher - 2017-06-07, 18:43
OK, wybrać wspólny termin to kosmos Proponuję 16, jeśli pasuje przynajmniej trójce, to wstępnie robimy (ale sam jeszcze na 100% nie wiem).
Juleks - 2017-06-08, 11:32
Mi pasuje.
Watcher, proponuje napisać najpierw kiedy tobie pasuje, a my się dostosujemy wtedy.
Watcher - 2017-06-09, 19:44
OK, to jeśli Asia mi nie wymyśli jakiegoś wyjazdu: sesja 16 czerwca o 18. Komu pasuje?
Juleks - 2017-06-09, 22:14
Jak w poprzednim poście.
jacoleko - 2017-06-10, 00:35
No ja 16 pracuję na 2 zmianie ale spoko
zaran - 2017-06-10, 07:13
Ja piątek 16 mam odrobiony w poprzednią sobotę ;p. Mogę być.
Watcher - 2017-06-12, 16:54
Drzewiec, czekam jeszcze na Twoją deklarację.
Drzewiec - 2017-06-12, 17:55
Może być😀
Watcher - 2017-06-17, 00:16
Dziś (a właściwie już wczoraj) Drzewiec, Zaran i Julek zmierzyli się z trzecią częścią sagi o zaginionej kopalni Phandelverów. Było krwawo i chyba emocjonująco Ten odcinek sponsorowała literka "H"
Watcher - 2017-06-17, 02:11
I relacja: http://tulkaion.blogspot....u-urchinow.html
Juleks - 2017-06-28, 09:15
Kiedy się teraz widzimy?
|
|
|