To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

zaran - 2017-06-04, 13:18

14 VI odpadam - druga zmiana w pracy ;/ . Od 15 VI do 18 wolne.
jacoleko - 2017-06-04, 19:27

14 -druga zmiana
od 10 - 12 mogę
od 21 - 25 mogę
i to na tyle

Juleks - 2017-06-05, 10:15

Muszę ustalić próby z chłopakami to dam znać.
Juleks - 2017-06-07, 00:51

Jedyne co to mi na razie odpada. 10-13-17.06
Watcher - 2017-06-07, 18:43

OK, wybrać wspólny termin to kosmos :+: Proponuję 16, jeśli pasuje przynajmniej trójce, to wstępnie robimy (ale sam jeszcze na 100% nie wiem).
Juleks - 2017-06-08, 11:32

Mi pasuje.

Watcher, proponuje napisać najpierw kiedy tobie pasuje, a my się dostosujemy wtedy.

Watcher - 2017-06-09, 19:44

OK, to jeśli Asia mi nie wymyśli jakiegoś wyjazdu: sesja 16 czerwca o 18. Komu pasuje?
Juleks - 2017-06-09, 22:14

Jak w poprzednim poście.
jacoleko - 2017-06-10, 00:35

No ja 16 pracuję na 2 zmianie ale spoko :)
zaran - 2017-06-10, 07:13

Ja piątek 16 mam odrobiony w poprzednią sobotę ;p. Mogę być.
Watcher - 2017-06-12, 16:54

Drzewiec, czekam jeszcze na Twoją deklarację.
Drzewiec - 2017-06-12, 17:55

Może być😀
Watcher - 2017-06-17, 00:16

Dziś (a właściwie już wczoraj) Drzewiec, Zaran i Julek zmierzyli się z trzecią częścią sagi o zaginionej kopalni Phandelverów. Było krwawo i chyba emocjonująco :evil: Ten odcinek sponsorowała literka "H" :ork1:
Watcher - 2017-06-17, 02:11

I relacja: http://tulkaion.blogspot....u-urchinow.html
Juleks - 2017-06-28, 09:15

Kiedy się teraz widzimy?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group