RPG - Deathwatch
zaran - 2017-04-30, 17:24
OK - pasuje
Zapał - 2017-05-03, 12:17
Niestety doznałem wczoraj kontuzji kostki i jestem uziemiony.
jacoleko - 2017-05-03, 14:51
Ale zawsze mogę po Ciebie przyjechać
Watcher - 2017-05-03, 22:52
"Uskok Tarkovskiego" rozegrany w czwórkę (Zaran, Drzewiec, Julek i Jacoleko) i chyba było dobrze jak sądzicie? Liktor nie zdołał Was zabić, choć z Jackiem było krucho
Juleks - 2017-05-03, 22:59
Jacek miał wypadek przy pracy, zdaża się
Mi sie bardzo podobało, im dalej tym lepiej
jacoleko - 2017-05-04, 13:59
Byle częściej można było zagrać i będzie git
A ten kalendarz na dole. Pisze że nie mam jakichś tam uprawnień do jego przeglądania
Juleks - 2017-05-04, 15:34
Proszę.
http://watcherforum.cal24...p?p=64178#64178
Drzewiec - 2017-05-04, 19:35
Właśnie. Żebyśmy spotykali się systematycznie, a będzie zajefajnie. Przygoda jeszcze tutorialowa, ale Liktor dawał radę Teraz d&d i nie mogę się doczekać 😀 Może w niedziele, bo ponoć weekend ma być zjebany
Watcher - 2017-05-04, 21:57
W ten weekend na pewno nie, bo mi się jeszcze Asia zbuntuje ale kto wie, może w kolejny? Sobota 13 maja... jak tam z Waszą dostępnością?
Cieszę się, że przygoda się podobała. Gdy Lictor rzucił Aquantusem niczym szmatą na ziemię, to zacząłem się po cichu zastanawiać, czy nie rzuciłem zbyt silnego bossa ale potem te trzy faile z rzutami over 85 mocno Wam pomogły
Juleks - 2017-05-04, 23:17
Knowledge is power!
Przyszły weekend jak najbardziej. W ten odpadam bo wyjeżdżam do Wrocławia.
Drzewiec - 2017-05-05, 13:01
Jak mam wybierać pomiędzy O. Rydzykiem, a grą? Muszę się z tym przespać;-)
jacoleko - 2017-05-05, 17:14
Ja 13,14 maj mam akurat wolne więc jak najbardziej
zaran - 2017-05-06, 17:56
13 i 14 pasuje . W sobotę pewnie będę miał nadgodziny 6-14 ale po południu jestem wolny
Juleks - 2017-05-16, 10:06
To kiedy teraz się widzimy? Ja dopiero w przyszłym tygodniu będę dostępny.
Watcher - 2017-05-16, 11:03
Cóż, najwcześniej w weekend, ale realniejszy jest chyba ten weekend za 2 tygodnie. Jak u Was?
|
|
|