To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Deathwatch

zaran - 2017-04-30, 17:24

OK - pasuje :)
Zapał - 2017-05-03, 12:17

Niestety doznałem wczoraj kontuzji kostki i jestem uziemiony. :+:
jacoleko - 2017-05-03, 14:51

Ale zawsze mogę po Ciebie przyjechać :)
Watcher - 2017-05-03, 22:52

"Uskok Tarkovskiego" rozegrany w czwórkę (Zaran, Drzewiec, Julek i Jacoleko) i chyba było dobrze :) jak sądzicie? Liktor nie zdołał Was zabić, choć z Jackiem było krucho :)
Juleks - 2017-05-03, 22:59

Jacek miał wypadek przy pracy, zdaża się :D

Mi sie bardzo podobało, im dalej tym lepiej :storm:

jacoleko - 2017-05-04, 13:59

Byle częściej można było zagrać i będzie git :)

A ten kalendarz na dole. Pisze że nie mam jakichś tam uprawnień do jego przeglądania :??:

Juleks - 2017-05-04, 15:34

Proszę.

http://watcherforum.cal24...p?p=64178#64178

Drzewiec - 2017-05-04, 19:35

Właśnie. Żebyśmy spotykali się systematycznie, a będzie zajefajnie. Przygoda jeszcze tutorialowa, ale Liktor dawał radę :mag: Teraz d&d i nie mogę się doczekać 😀 Może w niedziele, bo ponoć weekend ma być zjebany :pila: :pila: :pila:
Watcher - 2017-05-04, 21:57

W ten weekend na pewno nie, bo mi się jeszcze Asia zbuntuje ;) ale kto wie, może w kolejny? Sobota 13 maja... jak tam z Waszą dostępnością?

Cieszę się, że przygoda się podobała. Gdy Lictor rzucił Aquantusem niczym szmatą na ziemię, to zacząłem się po cichu zastanawiać, czy nie rzuciłem zbyt silnego bossa :evil: ale potem te trzy faile z rzutami over 85 mocno Wam pomogły :devil1:

Juleks - 2017-05-04, 23:17

Knowledge is power!

Przyszły weekend jak najbardziej. W ten odpadam bo wyjeżdżam do Wrocławia.

Drzewiec - 2017-05-05, 13:01

Jak mam wybierać pomiędzy O. Rydzykiem, a grą? Muszę się z tym przespać;-)
jacoleko - 2017-05-05, 17:14

Ja 13,14 maj mam akurat wolne więc jak najbardziej :)
zaran - 2017-05-06, 17:56

13 i 14 pasuje . W sobotę pewnie będę miał nadgodziny 6-14 ale po południu jestem wolny :)
Juleks - 2017-05-16, 10:06

To kiedy teraz się widzimy? Ja dopiero w przyszłym tygodniu będę dostępny.
Watcher - 2017-05-16, 11:03

Cóż, najwcześniej w weekend, ale realniejszy jest chyba ten weekend za 2 tygodnie. Jak u Was?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group