RPG - Dungeons&Dragons
Watcher - 2019-02-05, 01:15
Może sesja za dwa tygodnie, w piątek 15 II?
Drzewiec - 2019-02-05, 10:19
Mi pasuje
zaran - 2019-02-06, 10:37
Druga zmiana w pracy 15.02 - odpadam.
Watcher - 2019-02-06, 19:44
A sobota 16 II?
zaran - 2019-02-07, 16:51
Pasuje
Watcher - 2019-02-07, 17:04
Drzewiec? Też pasuje?
Julek?
Juleks - 2019-02-07, 17:20
Nope, ja mam zaklepany ten termin.
Watcher - 2019-02-07, 22:39
Drzewiec?
Drzewiec - 2019-02-11, 07:28
Tak, będę
zaran - 2019-02-16, 11:11
To jak tam - mamy dzisiaj sesje ? Jeśli tak to o której ?
Watcher - 2019-02-16, 12:59
Tak, o 20 (info też w kalendarzu niżej)
Watcher - 2019-02-17, 01:45
Druga sesja kampanii wyszła świetnie
http://tulkaion.blogspot....edzwiedzia.html
Drzewiec - 2019-02-17, 07:31
Potwierdzam!
Watcher - 2019-02-17, 09:33
| Drzewiec napisał/a: | | Potwierdzam! | uhuu!
zaran - 2019-02-17, 18:24
Ale w następnym starciu z sowoniedźwiedziem kładę się po prostu na glębę i czekam na śmierć . Było super .
|
|
|