To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Watcher - 2019-02-05, 01:15

Może sesja za dwa tygodnie, w piątek 15 II?
Drzewiec - 2019-02-05, 10:19

Mi pasuje
zaran - 2019-02-06, 10:37

:/ Druga zmiana w pracy 15.02 - odpadam.
Watcher - 2019-02-06, 19:44

A sobota 16 II?
zaran - 2019-02-07, 16:51

Pasuje :)
Watcher - 2019-02-07, 17:04

Drzewiec? Też pasuje?
Julek?

Juleks - 2019-02-07, 17:20

Nope, ja mam zaklepany ten termin.
Watcher - 2019-02-07, 22:39

Drzewiec?
Drzewiec - 2019-02-11, 07:28

Tak, będę :mag:
zaran - 2019-02-16, 11:11

To jak tam - mamy dzisiaj sesje ? Jeśli tak to o której ?
Watcher - 2019-02-16, 12:59

Tak, o 20 :) (info też w kalendarzu niżej)
Watcher - 2019-02-17, 01:45

Druga sesja kampanii wyszła świetnie :)

http://tulkaion.blogspot....edzwiedzia.html

Drzewiec - 2019-02-17, 07:31

Potwierdzam!
Watcher - 2019-02-17, 09:33

Drzewiec napisał/a:
Potwierdzam!
uhuu!
zaran - 2019-02-17, 18:24

Ale w następnym starciu z sowoniedźwiedziem kładę się po prostu na glębę i czekam na śmierć :-P . Było super :) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group