RPG - Dungeons&Dragons
Watcher - 2019-01-16, 08:05
Julkowi nie pasuje, Zaran jeszcze się nie odezwał.... a jakiś dzień w następnym tygodniu (obojętnie poza niedzielą)?
zaran - 2019-01-17, 03:29
W tym i przyszłym tygodniu mi raczej nie pasuje (w tym od poniedziałku chyba do soboty włącznie mam nocki w pracy , w przyszłym drugie zmiany do piątku - więc pasuje tylko sobota ewentualnie).
Watcher - 2019-01-20, 19:03
Sobota za tydzień?
Watcher - 2019-01-23, 11:20
Jeszcze raz: czy ktoś chciałby grać w sobotę? A jeśli nie w sobotę, to w jaki dzień później Zaran byś mógł?
Juleks - 2019-01-23, 11:45
O której sobocie mówimy?
Watcher - 2019-01-23, 11:49
O tej. Tak od 20?
Juleks - 2019-01-23, 12:09
Ok
zaran - 2019-01-23, 16:40
Sobotę mam wolną więc pasuje Tylko zgubiłem się trochę - mówimy o normalnej sesji czy coś przez discord/messengera ;p ? I mam nadzieję , że do soboty mnie nie rozłoży zupełnie bo coś mnie zaczyna brać - kaszel i katar.
Watcher - 2019-01-23, 17:16
Tutaj mówimy o normalnej Do messengerze w temacie messengerowym.
Drzewiec - 2019-01-23, 23:30
Pasuje.
Drzewiec - 2019-01-26, 07:38
Dla jasności. Dzisiaj godzina 20?
Watcher - 2019-01-26, 13:37
Tak, o 20 u mnie.
Watcher - 2019-01-26, 15:02
Zaran, nie przychodź. Chyba, że chcesz zagrać solówę, gorąco wtedy zapraszam, naprawdę chętnie bym zagrał nawet z jednym graczem (pozostali się wykruszyli).
Watcher - 2019-01-27, 00:00
No cóż, Zaran przyszedł, Drzewiec miał przyjść ale potem nie miał, by ostatecznie miał... aby ostatecznie ostatecznie o tym zapomnieć Wylosowaliśmy Zaranowi postać Gizma, elfiego łowcy, zrobiliśmy testową walkę w której trzy gobliny przemieliły Gizma i uznaliśmy, że D&D4 ma potencjał Zapraszam na następne, nieco normalniejsze sesje.
Może następny piątek, 19.00?
Drzewiec - 2019-01-27, 12:24
Pasuje
|
|
|