To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

RPG - Dungeons&Dragons

Watcher - 2019-01-16, 08:05

Julkowi nie pasuje, Zaran jeszcze się nie odezwał.... a jakiś dzień w następnym tygodniu (obojętnie poza niedzielą)?
zaran - 2019-01-17, 03:29

W tym i przyszłym tygodniu mi raczej nie pasuje (w tym od poniedziałku chyba do soboty włącznie mam nocki w pracy , w przyszłym drugie zmiany do piątku - więc pasuje tylko sobota ewentualnie).
Watcher - 2019-01-20, 19:03

Sobota za tydzień?
Watcher - 2019-01-23, 11:20

Jeszcze raz: czy ktoś chciałby grać w sobotę? A jeśli nie w sobotę, to w jaki dzień później Zaran byś mógł?
Juleks - 2019-01-23, 11:45

O której sobocie mówimy?
Watcher - 2019-01-23, 11:49

O tej. Tak od 20?
Juleks - 2019-01-23, 12:09

Ok
zaran - 2019-01-23, 16:40

Sobotę mam wolną więc pasuje :) Tylko zgubiłem się trochę - mówimy o normalnej sesji czy coś przez discord/messengera ;p ? I mam nadzieję , że do soboty mnie nie rozłoży zupełnie bo coś mnie zaczyna brać - kaszel i katar.
Watcher - 2019-01-23, 17:16

Tutaj mówimy o normalnej :) Do messengerze w temacie messengerowym.
Drzewiec - 2019-01-23, 23:30

Pasuje.
Drzewiec - 2019-01-26, 07:38

Dla jasności. Dzisiaj godzina 20?
Watcher - 2019-01-26, 13:37

Tak, o 20 u mnie.
Watcher - 2019-01-26, 15:02

Zaran, nie przychodź. Chyba, że chcesz zagrać solówę, gorąco wtedy zapraszam, naprawdę :) chętnie bym zagrał nawet z jednym graczem (pozostali się wykruszyli).
Watcher - 2019-01-27, 00:00

No cóż, Zaran przyszedł, Drzewiec miał przyjść ale potem nie miał, by ostatecznie miał... aby ostatecznie ostatecznie o tym zapomnieć :) Wylosowaliśmy Zaranowi postać Gizma, elfiego łowcy, zrobiliśmy testową walkę w której trzy gobliny przemieliły Gizma i uznaliśmy, że D&D4 ma potencjał :) Zapraszam na następne, nieco normalniejsze sesje.

Może następny piątek, 19.00?

Drzewiec - 2019-01-27, 12:24

Pasuje :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group