Linkownia - "To live is To Die"
mychafront - 2006-02-02, 18:16 Temat postu: "To live is To Die" "We shall never forget you"... http://www.youtube.com/w/...lica%20sundance
Jedni z niewielu wspania?ych muzyków -którzy tragicznie zgin?li...Handrix, Burton(Metallica), Scott(AC/DC), Lennon(The Beatles), Bonham(Led Zeppelin), Dimebag(Pantera)...
RNR - 2006-02-02, 18:59
Uuu... naprawd? przyt?aczaj?ce, tylu dobrych, znanych muzyków...
gerald - 2006-02-03, 17:18
Dimebag(Pantera) - szacunek wielki dla niego !!
gotard - 2006-02-03, 17:29
Szkoda ich wszystkich.Ale wielu sami sobie za zycia kopali grob.
|
|
|