To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Obserwatora III
Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)

Linkownia - "To live is To Die"

mychafront - 2006-02-02, 18:16
Temat postu: "To live is To Die"
"We shall never forget you"... http://www.youtube.com/w/...lica%20sundance
Jedni z niewielu wspania?ych muzyków -którzy tragicznie zgin?li...Handrix, Burton(Metallica), Scott(AC/DC), Lennon(The Beatles), Bonham(Led Zeppelin), Dimebag(Pantera)...

RNR - 2006-02-02, 18:59

Uuu... naprawd? przyt?aczaj?ce, tylu dobrych, znanych muzyków...
gerald - 2006-02-03, 17:18

Dimebag(Pantera) - szacunek wielki dla niego !! :(
gotard - 2006-02-03, 17:29

Szkoda ich wszystkich.Ale wielu sami sobie za zycia kopali grob.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group