Forum Obserwatora III Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)
Linkownia - Retro granie
gotard - 2006-01-22, 18:19 Temat postu: Retro granieStronka znaleziona dzis w necie dla tych co pamietaja ale tez dla mlodych ktorzy nie mieli tej przyjemnosci dorastac w czasach...