Forum Obserwatora III Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)
Linkownia - Growl
Iliador - 2005-12-09, 06:26 Temat postu: GrowlNie wiem czy bylo, a czasu na poszukanie nie mam:
http://www.google.com/sea...=utf-8&oe=utf-8
Have fun ;].Bart?omiej... - 2006-01-18, 17:15 Heh..niez?e,z deka schizowe to zielone "co?"