Forum Obserwatora III Tu powinien być tekst o profilu forum. Ale go nie bedzie. Profil jest zbyt duzy :)
Linkownia - Russia
Drzewiec - 2007-10-31, 19:18 Temat postu: Russiahttp://www.wrecker.newmail.ru/www/russia.htmKurokiKaze - 2007-11-02, 00:12 hehehe... nic doda? nic uj??. pozostaje tylko pytanie Czy Rosja jest fajna? (Yeti zna odpowied?) .